Skuteczne zarządzanie flotą samochodową Warszawa

Masz sporą flotę samochodową? Twój opiekun floty dwoi się i troi, aby efektywnie nią kierować? Co miesiąc do Twojej siedziby firmy w Warszawie spływają setki dokumentów związanych z pojazdami (faktury za naprawy, myjnie lub zmianę opon)? Kalendarz jest wypełniony po brzegi datami przyszłych przeglądów i zaplanowanych wizyt serwisowych? Jest narzędzie, które pomoże Ci pożegnać się z problemami i znacząco usprawni zarządzanie flotą samochodową w Warszawie. To MOTO Flota!

floty samochodowe warszawa

MOTO Flota – Twój sposób na oszczędność czasu i pieniędzy

Od 10 lat zajmujemy się wspieraniem naszych klientów w zarządzaniu flotą samochodową. Zastanawiasz się, co możemy Ci zaoferować? Oto nasza propozycja:

 • usługi serwisowe, profesjonalna obsługa techniczna pojazdów, obsługa szkód komunikacyjnych i kompleksowa obsługa flot samochodowych na terenie Warszawy i całego kraju,
 • bezpłatny, bezkonkurencyjny system zarządzania flotą samochodową online MOTO Flota Manager
 • całodobowy dostęp telefoniczny, mailowy oraz za pomocą aplikacji mobilnej lub systemu internetowego
 • opieka indywidualnego Doradcy Klienta
 • atrakcyjne projekty i programy partnerskie
 • rozliczenie bezgotówkowe

MOTO Flota Warszawa to wygoda, poczucie bezpieczeństwa, szybkość realizacji i gwarancja fachowych napraw.

Znajdź serwis w swoim mieście

zarządzanie flotą samochodową warszawa

MOTO Flota – miej spokojną głowę!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z jakimi problemami spotykasz się Ty lub Twój opiekun floty samochodowej na co dzień. Serwisowanie, czy naprawa aut praktycznie na terenie całego kraju jest uciążliwa. Dodatkowo znacznie obciąża to Twój firmowy budżet.

Pojedyncze zlecenia w kilkudziesięciu warsztatach nie są atrakcyjne cenowo. Trudno jest w takim przypadku negocjować koszt usługi. Stały dostęp do wszelkich informacji dotyczących Twoich pojazdów również jest utrudniony. Tu wkracza system MOTO Flota Manager!

Wypróbuj wersję demo


MOTO Flota Manager to mistrzowska platforma, dzięki której wykonasz m.in. następujące czynności:

 • zlecisz wykonanie naprawy w jednym z 880 placówek na terenie Warszawy i całego kraju (niezależnych warsztatów oraz Autoryzowanych Serwisów Obsługi wybranych marek)
 • uzyskasz atrakcyjne ceny i wysokie rabaty na części w ASO
 • otrzymasz indywidualnie wynegocjowane koszta oraz jedną stawkę za roboczogodzinę w niezależnych warsztatach
 • zweryfikujesz i zaakceptujesz cenę usługi
 • sprawdzisz termin ostatniego przeglądu rejestracyjnego, bądź ważność polisy ubezpieczeniowej
 • wygenerujesz niezbędne raporty, historię serwisową oraz automatycznie zaksięgowane faktury

Od teraz zarządzanie flotą samochodową w Warszawie jest proste, ekonomiczne i wygodne! Obojętnie, czy jesteś w siedzibie firmy, czy w dowolnym miejscu na świecie masz pełny wgląd do wszelkich informacji dotyczących Twoich pojazdów. Wystarczy jedno kliknięcie!

Moto Flota to doskonałe narzedzie do zarządzania flotą samochodową w Warszawie. Jeśli szukasz systemu do zarządzania flotą w Łodzi, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu lub inny mieście to dla nas żaden problem. Działamy w całej Polsce!
Pytania? Wątpliwości? Napisz do nas lub zostaw swój numer telefonu! W ciągu paru minut skontaktujemy się z Tobą i udowodnimy, że nasza oferta jest właśnie tym, czego szukasz!

Wypróbuj weresję demo