Moto Flota - ekspert w zarządzaniu flotą

Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Płatny staż - Praktykant Flotowego Centrum Operacyjnego

Pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

  • Miejsce pracy: Chorzów
  • Region: śląskie

Opis stanowiska

Obsługa Klientów flotowych w ramach usługi zarządzania serwisem flot, na którą składa się m.in.:

  • przyjmowanie zleceń
  • wstępna telefoniczna diagnoza usterki
  • umawianie użytkowników do serwisu partnerskich
  • dobór części do zaplanowanych napraw i przeglądów
  • kontrola pracy serwisów partnerskich (zasadność napraw, zakres itd.)
  • wsparcie dla konsultantów flotowego centrum operacyjnego

Wymagania

Wymagania konieczne:

  • bardzo dobra znajomość budowy samochodu
  • bardzo dobra organizacja pracy - dokładność
  • komunikatywność
  • zaangażowanie

Dodatkowe atuty:

  • znajomość katalogów doboru części (oryginalnych i zamiennych)

Oferujemy:

  • Oferujemy płatny staż w dynamicznie rozwijającej firmie w pozytywnej atmosferze, w której ceni się zaangażowanie i pasję w pracy.
  • Elastyczne godziny pracy - dostosowane do trybu zajęć na uczelni

Czujesz, że to praca dla Ciebie? Aplikuj teraz, wypełniając poniższy formularz