Serwis floty samochodowej

Szukasz serwisu dla firmowych pojazdów?
Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w zarządzaniu flotą?
Chcesz zredukować koszty o 50%?

MOTO Flota to sieć ponad 880 wyspecjalizowanych serwisów – niezależnych i ASO na terenie całej Polski, w których usługi świadczone są bezgotówkowo, w cenach znacznie niższych od rynkowych. Dowiedz się, jakie korzyści płyną z korzystania z naszego serwisu floty!

Zobacz ile możesz zaoszczędzić

Serwis mechaniczny Usługi door-to-door
Naprawy blacharsko-lakiernicze Przeglądy okresowe i badania techniczne Serwis opon Monitoring floty online Call center 24H/7 Obsługa flot opartych na samochodach hybrydowych Likwidacja i rozliczanie szkód komunikacyjnych
Wynajem pojazdów zastępczych Wsparcie assistance 24h/7 Obsługa kart paliwowych Monitoring floty online Obsługa rozliczeń Dostęp do projektów partnerskich Personalizowane usługi dodatkowe
Skontaktuj się z nami

Co zyskujesz?

Redukcję kosztów nawet o 50%
dzięki stałym stawkom za robociznę, rabatom na części i konkurencyjnym warunkom w serwisach
Szybkość działania
akceptacje kosztorysów wysyłane smsem lub mailem
Gwarancja fachowych napraw
współpraca z najlepszymi warsztatami w Polsce
Wygoda zarządzania
z systemem internetowym Moto Flota Manager
Bezpieczeństwo
całodobowe wsparcie konsultantów i opieka dedykowanego Doradcy Klienta
Kompleksowość obsługi
usługi serwisowe i blacharsko-lakiernicze, obsługa szkód komunikacyjnych

Co zyskujesz, korzystając z naszego serwisu floty?

Niespodziewana awaria? Stłuczka? Zbliżający się termin przeglądu pojazdów flotowych? Dzięki wsparciu MOTO Floty, bez trudu zorganizujesz serwis floty firmowych pojazdów – w dogodnym terminie, w atrakcyjnej cenie, w jednym z warsztatów na terenie całej Polski. Zapewniamy:

  • kompleksowe usługi serwisowe i lakierniczo-blacharskie
  • dostęp do nowoczesnego systemu zarządzania flotą online Moto Flota Manager
  • obsługę szkód komunikacyjnych
  • całodobowe wsparcie techniczne
  • dedykowane narzędzia dla Opiekunów Floty w firmach

Korzystając z naszego serwisu floty samochodów zyskujesz kompleksową obsługę i niższe koszty utrzymania floty.

Jak skorzystać z serwisu floty?

Niezależnie od pory i tego, gdzie znajdują się Twoje pojazdy firmowe, zamówienie serwisu flot z naszą pomocą jest szybkie i wygodne. Wystarczy, że zgłosisz nam potrzebę serwisową – telefonicznie, e-mailowo, poprzez stronę internetową bądź program MOTO Flota Manager. My zajmiemy się resztą! Wybierzemy najlepsze rozwiązanie, przedstawimy Ci najbliższe serwisy oraz dostępne w nich terminy. Po uzgodnieniu szczegółów wizyty w warsztacie, prześlemy Ci jej kosztorys, który możesz zaakceptować SMS-owo, mailowo, telefonicznie bądź online. W ramach usług serwisu floty możemy również zorganizować holowanie samochodu firmowego, a także transport dla jego kierowcy oraz wynajem pojazdu zastępczego w znacznie niższej cenie.

Następnie, wystarczy dostarczyć auto do danego warsztatu w wybranym terminie. Po wykonaniu napraw, otrzymasz od nas powiadomienie o możliwości odbioru samochodu, możesz również skorzystać z usługi D2D – w takim przypadku, pracownik serwisu flot dostarczy pojazd we wskazane miejsce. Wszystkie usługi rozliczone zostaną bezgotówkowo – prześlemy Ci fakturę zbiorczą za wszystkie naprawy floty, wykonywane w danym okresie. Jeśli chcesz na bieżąco kontrolować naprawy i ich koszty, wszystkie informacje na ich temat znajdziesz na bezpłatnej platformie MOTO Flota Manager.

Poznaj naszą sieć warsztatów!

Nasze usługi serwisu floty opierają się na rozbudowanej sieci warsztatów, w której skład wchodzi 880 serwisów na terenie całej Polski. Nasze warsztaty sieciowe znajdziesz zarówno w dużych miastach, takich jak Warszawa, Poznań, Kraków, Katowice, Wrocław, Łódź, Bydgoszcz czy Gdańsk, jak i w mniejszych miejscowościach. Z serwisu floty skorzystasz zarówno w ASO (Skoda, Volkswagen, Ford, Opel, Hyundai, Citroen, Peugeot, Fiat), jak i warsztatach niezależnych. Zapewniamy jednolite, indywidualnie wynegocjowane stawki za roboczogodzinę w serwisach niezależnych, a także duże rabaty w autoryzowanych stacjach obsługi.

Dziesiątki tysięcy obsługiwanych pojazdów.
Przekonaj się w jaki sposób MOTOFlota usprawni proces serwisowania samochodów w Twojej firmie.
panek
RMF
Tchibo
warta
Woseba
Herbapol
KaizenRent
BusinessLease