Fleet Derby 2018 - relacja

Już 7. rok z rzędu magazyn „Fleet” zorganizował ogólnopolski plebiscyt flotowy Fleet Derby 2018. Jego celem jest wyłonienie najlepszych produktów i usług dedykowanych branży flotowej w kilkunastu kategoriach.

Laureaci nagród Fleet Derby 2018 (dobraflota.pl)

Głosowanie w plebiscycie

We wszystkich kategoriach w tym roku oddano aż 90 tys. głosów. Plebiscyt ma na celu wyróżnienie:

  • najlepszych produktów i usług dedykowanych branży flotowej;
  • osobowości flotowej roku – w tej kategorii nominowane są osoby z branży, na stanowiskach dyrektorów, kierowników czy szefów sprzedaży flotowej;
  • fleet managerów – dostawcy rynku flotowego nominują fleet managerów wykazujących się w swojej pracy wyjątkowymi umiejętnościami w zarządzaniu, negocjowaniu oraz budżetowaniu firmowej floty;
  • polskich firm reprezentujących proekologiczne postawy – nominowane są firmy, które wdrażają usługi, produkty czy programy przyczyniające się do promowania przyjaznych środowisku postaw;
  • marki samochodowe oferujące pojazdy dla flot – pod uwagę brane są wszystkie marki samochodowe dostępne na polskim rynku, które oferują pojazdy osobowe oraz użytkowe.

Głosowanie w plebiscycie odbywało się za pośrednictwem strony internetowej www.fleetderby.pl. Uczestniczyli w nim fleet managerowie, koordynatorzy flot samochodowych, przedstawiciele firm z sektora Car Fleet Management oraz osoby odpowiedzialne za politykę flotową w firmach jak i partnerzy biznesowi. Rosnące zainteresowanie plebiscytem Fleet Derby oraz mocna pozycja wpływają na prestiż nagród oraz uznanie płynące od bezpośrednich odbiorców usług.

Wygrana drugi rok z rzędu

W tegorocznej edycji głosowanie trwało od 2 stycznia do 10 czerwca 2018 r. Ogłoszenie wyników miało miejsce 21 czerwca w Warszawie. Wśród wyróżnionych firm, kolejny rok z rzędu, znalazła się także MOTO Flota, otrzymując statuetkę w kategorii najlepszy produkt/usługa flotowa: obsługa serwisowa - niezależne sieci serwisowe.

Jest nam niezwykle miło widząc, że kolejny raz nasza praca została doceniona przez osoby z branży. To pokazuje, że działania które zaplanowaliśmy i wdrażamy w życie idą w dobrym kierunku, a nawiązane kontakty, owocują długoletnią pełną obustronnych korzyści współpracą.
Obserwujemy rosnący trend obrazujący znacznie większą świadomość osób zarządzających pojazdami firmowymi. Wiąże się to bezpośrednio z powierzeniem obsługi floty firmom zewnętrznym. Przekazanie tej odpowiedzialności to często pierwszy krok do zbilansowania kosztów utrzymania parku maszynowego. Zlecanie napraw do serwisów sieci niezależnej staje się coraz popularniejsze. Trzeba podkreślić, że są to serwisy, które wcześniej przeszły weryfikację – audyt stanowisk napraw oraz kadry pracowniczej. Dlatego też jako MOTO Flota jesteśmy pewni, że wszelkie zlecone naprawy są wykonane zgodnie z zasadami sztuki rzemieślniczej oraz technologią producenta. 
- mówił prezes zarządu MOTO Floty Adam Kapek.

Tak więc jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym po raz kolejny zostaliśmy obdarzeni. Gratulujemy również wszystkim wyróżnionym oraz naszym branżowym konkurentom.

Razem możemy stawać się coraz lepsi.