Najefektywniejsze zarządzanie flotą samochodową we Wrocławiu

Bez floty samochodowej nie obędzie się praktycznie żadna firma – nie tylko spedycyjna czy kurierska. W większości branż pojazdy są niezbędne do dojazdu na spotkania z klientami bądź transportu materiałów czy gotowych produktów. Flota to jednak nie tylko korzyści, ale i liczne obowiązki – jej utrzymanienaprawy i przeglądy mogą przyprawić o zawroty głowy każdego przedsiębiorcę. Masz sporo pojazdów w firmie i potrzebujesz pomocy w efektywnym zarządzaniu swoją flotą? Poznaj ofertę MOTO Flota – dzięki nam zaoszczędzisz czas, pieniądze i pozbędziesz się wielu zmartwień!

warsztat_5.jpg

MOTO Flota – skuteczne i sprawne zarządzanie flotą

MOTO Flota ma ponad 10-letnie doświadczenie w obsłudze flot samochodowych – dzięki temu, jesteśmy w stanie pomóc Ci nawet w nieoczekiwanych sytuacjach. Firmowe auto zepsuło się daleko od Wrocławia? Umówimy wizytę w najbliższym serwisie i załatwimy bezgotówkowe rozliczenie usługi. Potrzebujesz informacji na temat swoich pojazdów o każdej porze dnia i nocy? Dzięki naszej platformie MOTO Flota Manager, wszystkie dane będziesz mieć zawsze pod ręką. A to nie jedyne korzyści – zapewniamy również:

  • całodobową obsługę – możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo, przez system zarządzania online lub aplikację mobilną,
  • opiekę indywidualnego Doradcy Klienta,
  • atrakcyjne projekty i programy partnerskie.

Znajdź serwis w swoim mieście

moto-flota-manager-tablet.jpg

Kompleksowe usługi i duże oszczędności

Serwis floty i naprawy pojazdów, rozproszonych praktycznie po całym kraju to ogromne wyzwanie dla Ciebie bądź Twojego opiekuna floty. Ponadto, pojedyncze naprawy w wielu warsztatach to znaczne koszty – trudno w takich przypadkach o jakąkolwiek negocjację ceny. Dzięki naszej pomocy, zarówno zorganizowanie naprawy, jak i zadbanie o jej optymalny koszt nie będą już problemem. W systemie MOTO Flota możesz umówić wizytę w jednym z 880 warsztatów na terenie całej Polski – zarówno w dużych miastach, jak i w mniejszych miejscowościach. Współpracujemy z autoryzowanymi serwisami obsługi Skody, Volkswagena, Forda, Opla, Hyundaia, Citroena, Peugeota i Fiata oraz z warsztatami niezależnymi. Ponadto, gwarantujemy jednolitą, indywidualnie wynegocjowaną stawkę za roboczogodzinę, a także duże rabaty w ASO.

Wypróbuj wersję demo


Mistrzowska platforma MOTO Flota Manager - zarządzaj flotą jednym kliknięciem

Dzięki naszej internetowej platformie MOTO Flota Manager, wszystkie informacje na temat Twoich pojazdów dostępne są w jednym miejscu. Ponadto, platforma umożliwia:

  • zlecenie napraw w jednym z warsztatów we Wrocławiu bądź w dowolnym miejscu na terenie całej Polski,
  • weryfikację i akceptację ceny usługi,
  • sprawdzenie terminu ostatniego przeglądu lub ważności polisy samochodowej,
  • wygenerowanie raportów i historii serwisowej,
  • automatyczne zaksięgowanie faktur.

Masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami przez formularz lub zostaw swój numer telefonu – odpowiemy w przeciągu kilku minut. Przekonaj się, że nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Wypróbuj weresję demo