Kompleksowe zarządzanie flotą samochodową w Poznaniu

Flota samochodowa to podstawa funkcjonowania wielu firm – transportowych, spedycyjnych, kurierskich. Bez pojazdów nie obędą się również przedstawiciele handlowi, a także firmy produkcyjne, które we własnym zakresie dostarczają do zakładu potrzebny materiał i transportują swoje gotowe produkty. Mimo że flota to wiele korzyści i ułatwień dla firmy, jej utrzymanie i właściwe nią zarządzanie może sprawić trudności nawet doświadczonym przedsiębiorcom. Nasza oferta stworzona została z myślą o wszystkich firmach, które potrzebują pomocy w efektywnym i skutecznym zarządzaniu flotą samochodową. Dzięki nam zaoszczędzisz czas i pieniądze oraz pozbędziesz się zmartwień, związanych z obsługą Twojej floty w Poznaniu. Zapraszamy!

Flota Poznań

MOTO Flota Poznań – potwierdzona skuteczność w obsłudze flot

Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w obsługiwaniu flot w Poznaniu różnej wielkości, jesteśmy w stanie pomóc każdemu przedsiębiorstwu w optymalnym zarządzaniu firmowymi samochodami. Zapewniamy:

 • obsługę techniczną pojazdów w Poznaniu i na terenie całego kraju,
 • koordynację obsługi serwisowej, doradztwo techniczne oraz opiekę indywidualnego Doradcy Klienta.
 • stały monitoring pojazdów w systemie online Moto Flota Manager,
 • serwisowanie ogumienia,
 • obsługę szkód komunikacyjnych i samochody zastępcze,
 • całodobową obsługę – skontaktujesz się z nami telefonicznie, mailowo, przez system online lub aplikację mobilną.

Jeśli więc firmowy samochód odmówi posłuszeństwa w Poznaniu bądź na drugim końcu Polski, wystarczy jedno zgłoszenie – za Ciebie umówimy wizytę w najbliższym warsztacie i rozliczymy ją bezgotówkowo. Ponadto, dzięki oferowanym przez nas narzędziom, swoją flotę będziesz mieć zawsze na oku.

Znajdź serwis w swoim mieście

zarządzanie flotą samochodową poznań

Sieć serwisów w całej Polsce

Serwisowanie i naprawy samochodów firmowych, szczególnie, gdy flota rozproszona jest po całej Polsce, to prawdziwe wyzwanie logistyczne i spore obciążenie finansowe dla Twojej firmy. Korzystając z naszej oferty, zaoszczędzisz czas i pieniądze – MOTO Flota posiada własną sieć serwisów, złożoną z 880 warsztatów niezależnych i ASO, znajdujących się zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach. Od ręki umówimy wizytę w jednym z nich, w dogodnym dla Ciebie terminie. Ponadto, dzięki indywidualnie wynegocjowanym, jednolitym stawkom za roboczogodzinę oraz licznym rabatom na części, koszty wszelkich napraw będą znacznie niższe.

Wypróbuj wersję demo


 

MOTO Flota Manager – mistrzowska platforma do zarządzania flotą

Naszym Klientom udostępniamy wyjątkową platformę online, umożliwiającą stały monitoring firmowych samochodów. W serwisie MOTO Flota Manager wszystkie informacje na temat swojej floty masz zawsze pod ręką. Nasza platforma umożliwia również:

 • zlecenie serwisu floty w jednym z warsztatów w Poznaniu lub w dowolnym, innym miejscu na terenie całej Polski oraz weryfikację i akceptację ceny usługi,
 • sprawdzenie terminu ostatniego przeglądu,
 • sprawdzenie ważności polisy samochodowej,
 • generowanie raportów i historii serwisowej,
 • automatyczne zaksięgowanie faktur.

Dla Twoich kierowców oferujemy aplikację mobilną MOTO Flota Kierowca – z jej pomocą, będą oni mogli szybko i wygodnie zgłaszać wszelkie potrzeby serwisowe oraz umawiać się na wizyty w warsztatach o preferowanej przez nich lokalizacji.

Moto Flota Poznań to doskonałe narzedzie do zarządzania flotą. Jeśli szukasz systemu do zarządzania flotą w Łodzi, Katowicach, Wrocławiu, Warszawie lub inny mieście to dla nas żaden problem! Działamy w całej Polsce.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości? Napisz do nas przez formularz kontaktowy lub zostaw nam swój numer telefonu – odpowiemy w przeciągu kilku minut!

Wypróbuj weresję demo