Piekielnie efektywne zarządzanie flotą samochodową Łódź

Flota samochodowa jest niezbędnym narzędziem sprawnego funkcjonowania niemal każdego przedsiębiorstwa. Towar do klienta trzeba zawieźć, materiał od producenta przywieźć, a handlowiec nie będzie przecież jeździł rowerem. Jeżeli już masz flotę to należy nią efektywnie zarządzać, aby nie tylko oszczędzić czas i pieniądze, ale przede wszystkich mieć spokojną głowę. Nie wiesz, jak to zrobić? MOTO Flota przybywa na ratunek! Sprawdź naszą ofertę kompleksowej obsługi floty samochodowej w Łodzi!

warsztat_5.jpg

Rozwiązywanie problemów jednym kliknięciem 24h/doba

MOTO Flota ma ponad 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu flotą samochodową i jest mistrzem rozwiązywania problemów, o których istnieniu nawet nie wiedziałeś. Nasz zespół zapewnia kompleksowe usługi serwisowe rozliczane bezgotówkowo oraz obsługę techniczną pojazdów na terenie Łodzi i całego kraju. Automatyzację procesów kierowania flotą samochodową zapewnią bezpłatny, mistrzowsko przygotowany internetowy system zarządzania – MOTO Flota Manager. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także atrakcyjne programy partnerskie. Jesteśmy po to, aby kierowanie Twoją flotą było proste, wygodne i ekonomiczne.

Nasz zespół jest dostępny dla Ciebie przez 24h na dobę – telefoniczne, mailowo oraz poprzez aplikację mobilną i system zarządzania. Awaria? Wypadek? Przegląd? Wymiana opon? Zgłoszenie przyjmiemy w każdej chwili i od razu przystąpimy do jego realizacji. Przekonaj się, że MOTO Flota to wiodące rozwiązania, usprawniające obsługę floty samochodowej - w Łodzi i całej Polsce!

Znajdź serwis w swoim mieście

moto-flota-manager-tablet.jpg

Niebagatelne korzyści dla Ciebie i Twojej firmy – obsługa floty z MOTO Flota

Posiadanie floty wiąże się z serwisowaniem aut w wielu miejscach w kraju, co niejednokrotnie powoduje duże obciążenie dla budżetu firmy. Nie jest łatwo także negocjować cenę w przypadku jednorazowych zleceń. Dzięki systemowi MOTO Flota umówisz wizytę w jednej z ponad 880 placówek (warsztatów niezależnych, jak i autoryzowanych serwisów obsługi wybranych marek) na terenie całej Polski, uzyskasz indywidualnie wynegocjowaną, jednolitą stawkę za roboczogodzinę oraz atrakcyjne ceny i duże rabaty w ASO. Pozwoli Ci to zaoszczędzić pieniądze, czas oraz pozbyć się kłopotów. Nie martw się – nasze serwisy znajdują się zarówno w wielkich miastach, takich jak Łódź, jak i mniejszych miejscowościach, dlatego też na ewentualne wizyty nie będziesz musiał przejeżdżać setek kilometrów.

Wypróbuj wersję demo


MOTO Flota Manager to mistrzowska platforma - wystarczy jeden klik!

Na dodatek wszystkie informacje dotyczące Twoich pojazdów łatwo znajdziesz w jednym miejscu. Obojętnie, czy jesteś w siedzibie firmy w Łodzi, czy w terenie – wystarczy jeden klik, aby uzyskać dostęp do szczegółowej historii serwisowej, informację o terminie następnego przeglądu, zobaczyć aktualny przebieg samochodu i zaakceptować koszt bieżącej naprawy. Koniec z setkami maili, tysiącem telefonów i milionami dokumentów. Prosto, przejrzyście i ekonomicznie.

Masz jeszcze jakieś pytania/wątpliwości? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego i przekonaj się, że nasza oferta obsługi floty samochodowej w Łodzi jest właśnie dla Ciebie!

Wypróbuj weresję demo