Moto Flota - Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Sieć serwisów samochodowych

Sieć warsztatów partnerskich Moto Flota

Ponad 880 wyspecjalizowanych warsztatów

Jednym z głównych elementów w zarządzaniu flotą samochodową, jest pełen serwis Twoich samochodów. MOTO Flota umożliwia Klientom bezgotówkową realizację usług serwisowych zarówno w ogólnopolskiej sieci warsztatów niezależnych, jak również w autoryzowanych serwisach obsługi (ASO) wybranych marek: Skoda, Volkswagen, Ford, Opel, Hyundai, Citroen, Peugeot i Fiat. Obsługujemy wszystkie floty od 10 pojazdów, w tym flotę samochodów dostawczych.

Sieci warsztatowe Moto Flota oferują:

 • kompleksową obsługę w ponad 880 warsztatach samochodowych w całym kraju,
 • indywidualnie wynegocjowane ceny, jedną stawkę za roboczogodzinę oraz duże zniżki na części w warsztatach niezależnych,
 • atrakcyjne ceny i wysokie rabaty na części w ASO.

Oferta sieci warsztatów

Niespodziewana awaria, zmiana opon, wymiana materiałów eksploatacyjnych? W sieciowych warsztatach samochodowych Moto Flota skorzystasz z wszystkich usług serwisowych, niezbędnych do utrzymania floty w idealnym stanie.

Sieć serwisów samochodowych Moto Flota to:

 • pełen zakres napraw mechanicznych,
 • kompleksowe usługi serwisowe,
 • przeglądy pojazdów wszystkich typów i marek,
 • usługi blacharsko-lakiernicze,
 • serwis ogumienia,
 • obsługa szkód komunikacyjnych.

Warsztaty sieciowe – sprawna obsługa serwisowa w całym kraju

Co jeszcze wyróżnia usługi naszej sieci warsztatów samochodowych? Przede wszystkim – prostota i wygoda zlecania napraw. Nawet przy niespodziewanej awarii, naprawę samochodu flotowego zorganizujesz w 3, prostych krokach:

 • zgłoś nam problem z samochodem – przez Internet, platformę MOTO Flota Manager lub telefonicznie,
 • ustal z konsultantem termin wizyty, wybierz warsztat z naszej sieci serwisów samochodowych i zaakceptuj kosztorys,
 • odwiedź warsztat i poczekaj na zrealizowanie usługi – auto po naprawie można odebrać osobiście lub skorzystać z usługi D2D, czyli odwiezienia pojazdu przez pracownika serwisu pod wskazany adres.

Wszystkie naprawy rozliczane są bezgotówkowo – po danym okresie rozliczeniowym otrzymasz zbiorczą fakturę za wszystkie usługi wykonane w punkcie należącym do naszej sieci serwisów samochodowych.

Warsztaty samochodowe – sieć w całej Polsce

Rozproszona po całym kraju flota samochodowa to wyzwanie logistyczne. Nieoczekiwane awarie, problemy ze znalezieniem warsztatu i wysokie koszty naprawy spędzają sen z powiek opiekunów Twojej floty? Dzięki sieci serwisów samochodowych Moto Flota pomoc będzie zawsze na wyciągnięcie ręki!

Nasze serwisy z sieci warsztatowych znajdują się w większości dużych miast w Polsce (m.in. KatowiceWarszawa, Kraków, Częstochowa, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Gdańsk, WrocławŁódź, Rzeszów, Poznań), ale również w mniejszych miejscowościach (Chełm, Biała Podlaska, Inowrocław itp).

Sprawdź mapę naszych serwisów partnerskich i przekonaj się, jak rozległa jest sieć warsztatów samochodowych Moto Flota!


Znajdź serwis Moto Floty w swoim mieście