Sieć serwisowa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, MOTO Flota wraz z Partnerami Handlowymi i Serwisami partnerskimi tworzy ekosystem zapewniający mobilność. Siec serwisowa cały czas ewoluuje i rozwija się wraz z rynkiem motoryzacyjnym, co bezpośrednio przekłada się na współpracę z nowymi punktami serwisowymi. Zapraszamy do współpracy.

Korzyści nawiązania współpracy

Sieć warsztatów samochodowych

Praca na nowoczesnych narzędziach

Sieć serwisowa

Obsługa nowych pojazdów

Warsztaty sieciowe

Rozwój bazy klientów

warsztaty samochodowe sieć

Stały napływ zleceń flotowych

oferta sieci warsztatów

Gwarancja płatności

Mapa serwisów

Posiadasz serwis i chcesz podjąć współpracę?

Jeśli prowadzisz serwis samochodowy lub własną sieć warsztatów i chciałbyś zapewnić sobie stały napływ zleceń, skontaktuj się z nami.

Krzysztof Kostyra
Krzysztof Kostyra
Specjalista ds. Rozwoju Sieci Serwisowej
Tomasz Pełczyński
Tomasz Pełczyński
Dyrektor ds. Sieci Serwisowej

Dlaczego warto dołączyć do sieci serwisowej MOTO Floty?

  • Serwisy w sieci korzystają z najnowszych narzędzi i technologii dostępnych na rynku motoryzacyjnym, dzięki czemu mogą poszerzać zakres usług oraz skrócić czas wykonywanych napraw. Szybka i dokładna diagnostyka usterki przekłada się na czas naprawy i na zadowolenie klientów.
  • Floty samochodowe naszych klientów składają się z najnowszych modeli pojazdów.
  • Dostęp do najnowszych informacji technicznych i specjalistycznych szkoleń pozwala na efektywną i fachową obsługę nowoczesnych pojazdów, co jest kluczowe w utrzymaniu konkurencyjności serwisu na rynku.
  • Współpraca z MotoFlotą daje serwisom dostęp do szerokiej bazy klientów flotowych. To oznacza nie tylko zwiększenie liczby zleceń, ale również możliwość budowania długofalowych relacji z klientami korporacyjnymi, co jest fundamentem stabilnego wzrostu biznesowego.
  • MotoFlota gwarantuje swoim partnerom regularny napływ zleceń serwisowych, co daje poczucie bezpieczeństwa finansowego.
  • Współpracującym z nami serwisom gwarantujemy terminowe płatności za usługi. Brak opóźnień w płatnościach pozwala na zarządzanie finansami firmy.
Opiekę nad flotami powierzyły nam najbardziej mobilne marki i firmy CFM w kraju
Zarządzamy flotami samochodowymi każdej wielkości. Łącznie w obsłudze posiadamy ponad 65 000 pojazdów.
panek
RMF
Tchibo
warta
Woseba
Herbapol
KaizenRent