Zmiana w zarządzie MOTO Flota Sp. z o.o.

Z początkiem sierpnia 2019 r. podjęto decyzję o zmianach w zarządzie firmy MOTO Flota Sp. z o.o., zajmującej się flotą samochodową i obsługą serwisową w całej Polsce. Adam Kapek, prezes zarządu, złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Do zarządu spółki dołączył Andrzej Kisała, dotychczasowy dyrektor zarządzający.

Dekada fantastycznych projektów

MOTO Flota specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług serwisowych na terenie całego kraju. Prezesem spółki przez 9 lat był Adam Kapek, który z końcem lipca złożył rezygnację z pełnienia funkcji i został powołany na stanowisko wiceprezesa zarządu firmy Moto-Profil - spółki-matki MOTO Floty.

- Niemal dekada pracy nad fantastycznym projektem, jakim jest MOTO Flota, zaowocowała 30-krotnym zwiększeniem skali działalności firmy. Nadszedł czas pójść o krok dalej i nadal rozwijać branżę flotową, ale teraz z nieco innej perspektywy. Objęcie funkcji wiceprezesa firmy Moto-Profil, będącej również właścicielem marki ProfiAuto oraz sieci ProfiAuto Serwis, pozwoli nam na efektywne połączenie potencjału marek i osiągnięcie efektu synergii - mówi Adam Kapek, wiceprezes firmy Moto-Profil.

Przyszłość nowatorskich rozwiązań

Do zarządu MOTO Floty dołączył Andrzej Kisała, absolwent Uniwersytetu Opolskiego oraz studiów podyplomowych na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu i Akademii Leona Koźmińskiego, który zdobywał wiedzę i doświadczenie m.in. w zarządzaniu sprzedażą w branży FMCG oraz w strukturach PKN ORLEN S.A., gdzie odpowiadał m.in. za sprzedaż kart paliwowych, transformację strategii sprzedaży paliw w sektorze B2B czy rozwój systemu kart paliwowych FLOTA. 

- Z MOTO Flotą jestem związany od 2017 roku, do tej pory pełniłem obowiązki dyrektora zarządzającego. Powołanie na członka zarządu spółki to dla mnie nobilitacja i motor napędowy do dalszych działań. Obecnie pod opieką firmy znajduje się ponad 60 tysięcy pojazdów. Zaufały nam znane i cenione marki, między innymi Business Lease, Millennium Leasing, PKP Cargo, Red Bull i Warta. Zdobyliśmy szereg nagród, w tym Gazele Biznesu oraz statuetki Fleet Derby. Tendencja jest zwyżkowa, dlatego w najbliższych latach będziemy koncentrować się przede wszystkim na rozwoju nowatorskich rozwiązań - podkreśla Andrzej Kisała, członek zarządu firmy MOTO Flota.

MOTO Flota wspiera klientów w zarządzaniu flotą samochodową, pozwalając firmom na uzyskanie pełnej kontroli nad pojazdami przy jednoczesnej  redukcji kosztów serwisowania. Kompleksowe usługi serwisowe świadczone są na terenie całego kraju. MOTO Flota oferuje również profesjonalny system do zarządzania flotą online: MOTO Flota Manager.

MOTO Flota - kompleksowe usługi serwisowe w całej Polsce

MOTO Flota  specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług serwisowych w całej Polsce. W gronie klientów firmy znajdują się m.in. Business Lease, Carsmile, Masterlease, Millennium Leasing, PKP Cargo, Red Bull, Solid, Strabag oraz Warta. MOTO Flota obsługuje ponad 60 000 pojazdów. Działalność firmy wspiera nowatorski system do zarządzania flotą online: MOTO Flota Manager, który pozwala na pełną kontrolę nad firmową flotą przy jednoczesnej redukcji kosztów. Spółka została wyróżniona w szeregu biznesowych i branżowych rankingów, otrzymując kilkukrotnie statuetki Fleet Derby oraz tytuł Gazeli Biznesu.