Trafiony prezent dla fana motoryzacji - garść propozycji

Praktycznie i z pomysłem

Święta to magiczny czas. Obdarowywanie drugiej osoby to najlepsza rzecz na świecie, zwłaszcza jeżeli doskonale wiesz, co sprawi jej przyjemność. Masz w swoim gronie motofana? Twoja druga połówka uwielbia szybkie samochody? Motoryzacja to wielka pasja Twojego przyjaciela? Oto garść propozycji trafionych prezentów dla fana motoryzacji.

 

Praktycznie i z pomysłem

Doskonałym pomysłem na prezent dla motofana jest gadżet lub usługa, które pomogą mu odpicować obecny samochód. Karnet do AutoSpa, czy zestaw luksusowych kosmetyków samochodowych pozwoli odświeżyć pojazd. Wybór produktów na rynku jest ogromny: od kosmetyków do pielęgnacji tapicerki po ekskluzywne zapachy lub perfumy do auta. Świetnym rozwiązaniem będzie także np. kamera samochodowa, jeżeli jeszcze takowej nie posiada lub wielofunkcyjny uchwyt do telefonu.

Gadżety markowe i nie tylko

Brelok, pendrive lub powerbank z logo ulubionej marki to niewielki drobiazg, który również zostanie doceniony. Warto sięgnąć także po produkty z katalogów odzieży i akcesoriów np. bluzy, koszule, zegarki, czy okulary, jeżeli obdarowywany lubi identyfikować się z marką własnego auta. W tej kategorii mieszczą się także m.in. podstawki pod kubki z wyrzeźbionym torem sportowym, czy korki do wina z emblematami marek samochodowych. Takie prezenty charakteryzują się nie tylko praktycznością, ale bardzo często posiadają także ciekawy i interesujący design, dzięki czemu cieszą oko nie tylko obdarowanego.

Sky is the limit

Dla moli książkowych

Znakomicie wydane albumy motoryzacyjne lub kalendarze z efektownymi fotografiami będą prawdziwą gratką nie tylko dla zagorzałych fanów. Piękne zdjęcia docenią zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Świetnym pomysłem będą także książki np. biografie znanych rajdowców, reportaże zdradzające kulisy kultowych wydarzeń lub pozycje wydawane pod marką 'Top Gear'. Jeżeli osoba, którą chcesz obdarować lubi po prostu czytać dla przyjemności, to możesz na prezent wybrać książkę fabularną z motywem motoryzacyjnym w tle.

Sky is the limit

Jeżeli Twój budżet jest nieograniczony, to oczywiście możesz podarować bliskiej osobie nowe auto. Twój partner marzy o nowym Ferrari? Kup go! Nie dysponujesz takimi oszczędnościami? Zawsze możesz sprezentować model w skali 1:30. Będzie świetną pamiątką i motywatorem w dążeniu do celu – wymarzonego auta w skali 1:1.

Ekstremalne przeżycia

Wiele osób twierdzi, że żaden przedmiot nie jest w stanie zastąpić prawdziwych i niezapomnianych przeżyć. Któż nie chciałby choć na chwilę usiąść za kierownicą Formuły 1 lub innego, szybkiego samochodu? Voucher na tor wyścigowy lub przejazd sportowym autem to spory wydatek, jednak na pewno uszczęśliwi każdego motofana. Twój budżet nie jest tak duży? Zawsze możesz wybrać karnet na gokarty, albo grę samochodową na konsolę lub komputer PC – radości również będzie co niemiara. Przemyślane prezenty prosto z serca ogromnie ucieszą drugą osobę, która na pewno doceni Twoje zaangażowanie i pamięć – liczy się gest. Wesołych świąt!