Sieć serwisów samochodowych

Zarządzanie flotą i wsparcie CFM opieramy na współpracy z wyspecjalizowanymi serwisami. Sieć warsztatów MOTO Flota tworzy ponad 880 serwisów niezależnych i ASO w całym kraju. Naszym celem jest zapewnienie przyjaznego i profesjonalnego serwisu. Sieci warsztatowe MOTO Flota i należące do nich serwisy są w pełni wyposażone w nowoczesne, innowacyjne systemy diagnostyczne umożliwiające sprawną realizację usług. Nasza sieć warsztatów samochodowych zapewnia kompleksowe wsparcie i profesjonalne usługi naprawcze z wykorzystaniem nowoczesnego wyposażenia i wysokiej jakości narzędzi i części samochodowych.  Warsztaty samochodowe sieci MOTO Flota gwarantują krótki czas naprawy samochodu.

Oferta sieci warsztatów Niezależnych oraz ASO

Naszym klientom zapewniamy serwis flot samochodowych w sieci ponad 880 warsztatów niezależnych i ASO w całej Polsce. Opracowaliśmy model współpracy pozwalający na bezgotówkową obsługę zleceń serwisowych zarówno w ogólnopolskiej sieci warsztatów niezależnych, jak również w autoryzowanych serwisach obsługi (ASO) wybranych marek: Skoda, Volkswagen, Seat, Audi, Cupra, Toyota Hyundai, Kia, BMW oraz Renault i Dacia.

Wszystkie serwisy należące do sieci warsztatów samochodowych gwarantują wysokie, praktycznie identyczne standardy obsługi oraz posiadają doświadczenie w obsłudze klienta flotowego i CFM. Ich dołączenie do sieci warsztatów poprzedzone jest dokładną weryfikacją zakresu i jakości usług. Klient biznesowy korzystający z usług sieciowych warsztatów samochodowych MOTO Flota może liczyć na to, że usługi będą dostosowane do jego potrzeb, a koszty w pełni zoptymalizowane.

Zalety sieci warsztatowych MOTO Flota:

  • indywidualna polityka cenowa, 
  • atrakcyjne rabaty na części
  • stała stawka za roboczogodzinę, obowiązującą we wszystkich serwisach partnerskich w kraju, 
  • bezgotówkowe rozliczenie kosztów naprawy,
Mapa serwisów
sieci warsztatów Moto Flota

Serwis floty samochodowej w sieci serwisów samochodowych

Jednym z najważniejszych elementów zarządzania flotą samochodową, jest pełen serwis Twoich samochodów. Sieci warsztatowe MOTO Flota oferują szereg usług serwisowych, niezbędnych do utrzymania floty w idealnym stanie.

Sieć warsztatów samochodowych MOTO Flota umożliwia szybciej i wygodniej realizować serwisowanie pojazdów w ramach zarządzania flota. Warsztaty sieciowe znajdują się zarówno w dużych jak i mniejszych miejscowościach, dzięki czemu naprawę można przeprowadzić tam, gdzie w danym momencie jest najwygodniej.

Sieci warsztatowe MOTO Flota wyróżnia przede wszystkim prostota i wygoda zlecania napraw. Nawet przy niespodziewanej awarii, naprawę samochodu flotowego zorganizujesz w 3, prostych krokach:

  • zgłoś nam problem z samochodem – przez Internet, platformę MOTO Flota Manager lub telefonicznie,
  • ustal z konsultantem termin wizyty, wybierz warsztat z naszej sieci serwisów samochodowych i zaakceptuj kosztorys,
  • odwiedź warsztat i poczekaj na zrealizowanie usługi - auto po naprawie można odebrać osobiście lub skorzystać z usługi D2D, czyli odwiezienia pojazdu przez pracownika serwisu pod wskazany adres.

W sieciowych warsztatach samochodowych MOTO Flota skorzystasz z wszystkich usług serwisowych, niezbędnych do utrzymania floty w idealnym stanie.

Serwis floty 360°

Sieciowe warsztaty samochodowe MOTO Flota otwarte są na potrzeby klientów, oferując szeroki zakres napraw mechanicznych z zachowaniem najwyższych standardów obsługi klienta. Oferta sieci warsztatów samochodowych obejmuje następujący zakres usług:

Przeglądy okresowe

W sieci warsztatów zadbamy o dobrą kondycję Twojej floty samochodowej.

Bieżące naprawy mechaniczne

Zapewnimy szybką naprawę w serwisie niezależnym lub ASO.

Diagnostyka samochodowa

Szybko zidentyfikujemy usterkę oraz zaplanujemy naprawę.

Serwis ogumienia

Warsztaty samochodowe sieci zajmą się sezonową wymianą opon oraz ich depozytem.

Badania techniczne

Umożliwimy bezgotówkowe korzystanie z sieci Stacji Kontroli Pojazdów.

Samochody zastępcze

Zapewnimy kierowcom mobilność na czas naprawy pojazdu.

Holowanie pojazdów

Po awarii zapewnimy szybką i bezpieczną kontynuację podróży.

Likwidacja szkód komunikacyjnych

Przejmiemy obowiązki związane z procedurą odszkodowawczą.

Naprawy blacharsko-lakiernicze

W warsztatach sieci samochodowych przywrócimy samochód do stanu sprzed kolizji lub wypadku.

Usługa door-to-door

Zadbamy o komfortową, bezkontaktową obsługę zleceń.
Dlaczego warto wybrać sieć serwisową autoryzowaną przez MOTO Flotę?

Autoryzowane Stacje Obsługi

Każdy klient jest traktowany przez nas indywidualnie. Współpracujemy nie tylko z siecią serwisów MOTO Flota, ale również z autoryzowanymi serwisami (ASO) marek:, Skoda, Volkswagen, Seat, Audi, Cupra, Toyota, Hyundai, Kia, BMW oraz Renault i Dacia zlokalizowanymi na terenie całej Polski.

Jeżeli klient chce korzystać z usług ASO, to usługa jest realizowana w autoryzowanym serwisie. Pozwala to zmniejszyć koszty serwisowania pojazdów. W przypadku samochodów po gwarancji całość obsługi odbywa się w sieci serwisów niezależnych.

Posiadasz serwis i chcesz podjąć współpracę?

Jeśli prowadzisz serwis samochodowy lub własną sieć warsztatów i chciałbyś zapewnić sobie stały napływ zleceń, skontaktuj się z nami.

Krzysztof Kostyra
Krzysztof Kostyra
Specjalista ds. Rozwoju Sieci Serwisowej
Tomasz Pełczyński
Tomasz Pełczyński
Dyrektor ds. Sieci Serwisowej