Konsultant Flotowego Centrum Operacyjnego

Kierunek motoryzacja

Interesujesz się motoryzacją? Dobrze wiesz, co piszczy pod maską? Szukasz pracy, która nada Twojej karierze rozpędu?

Dołącz do załogi MOTO Floty!

Miejsce pracy: Chorzów

Region: śląskie

Opis stanowiska

Obsługa Klientów flotowych w ramach usługi zarządzania serwisem flot, na którą składa się m.in.:

  • przyjmowanie zleceń
  • wstępna telefoniczna diagnoza usterki
  • umawianie użytkowników do serwisu partnerskich
  • dobór części do zaplanowanych napraw i przeglądów
  • kontrola pracy serwisów partnerskich (zasadność napraw, zakres itd.)
  • wsparcie dla konsultantów flotowego centrum operacyjnego

Wymagania

Wymagania konieczne:

  • bardzo dobra znajomość budowy samochodu
  • bardzo dobra organizacja pracy - dokładność
  • komunikatywność
  • zaangażowanie

Dodatkowe atuty:

  • znajomość katalogów doboru części (oryginalnych i zamiennych)

Formularz aplikacji

Wypełnij formularz i sprawdź czy to właśnie Ciebie szukamy!