Key Account Manager

Kierunek motoryzacja

Interesujesz się motoryzacją? Dobrze wiesz, co piszczy pod maską? Szukasz pracy, która nada Twojej karierze rozpędu?

Dołącz do załogi MOTO Floty!

Miejsce pracy: Chorzów

Region: śląskie

MOTO Flota od kilkunastu lat wspiera przedsiębiorców, car fleet managerów i segment car fleet management w zarządzaniu flotami samochodowymi. Usługi opieramy na doświadczonej kadrze, nowoczesnych rozwiązaniach mobilnych i rozbudowanej sieci serwisów w całej Polsce.

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie trwałych relacji z obecnymi klientami
  • Realizowanie miesięcznych i rocznych planów sprzedaży
  • Analiza potrzeb klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Raportowanie wyników swojej działalności

Poszukiwane kompetencje

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • Silne nastawienie na cel i osiąganie wyników
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Czynne prawo jazdy kategorii B, obsługa komputera (excel)
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Doświadczenie w branży automotive będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę w firmie mającej w swoim portfolio rozpoznawalne marki
  • Możliwość wykazania się inicjatywą i skutecznością
  • Zdobywanie nowych, ciekawych doświadczeń
  • Pracę w dynamicznym środowisku umożliwiającym rozwój zawodowy
  • Pracę w zgranym i zmotywowanym zespole

Formularz aplikacji

Wypełnij formularz i sprawdź czy to właśnie Ciebie szukamy!