Moto Flota - Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Doradca Serwisowy - Konsultant Flotowego Centrum Operacyjnego

Pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

  • Miejsce pracy: Chorzów
  • Region: śląskie

Twoje podstawowe obowiązki:

  • Koordynacja całego procesu obsługi technicznej klienta flotowego
  • Wstępna telefoniczna diagnoza usterki
  • Umawianie użytkowników do serwisów partnerskich
  • Dobór części do zaplanowanych napraw i przeglądów
  • Kontrola pracy serwisów partnerskich

Czego oczekujemy?

  • Bardzo dobrej znajomości budowy samochodów osobowych
  • Rozwiniętych zdolności organizacyjnych
  • Komunikatywności
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Zaangażowania w powierzone obowiązki

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Wykształcenie kierunkowe lub status studenta kierunku technicznego
  • Doświadczenie w pracy w serwisie lub sklepie motoryzacyjnym
  • Znajomość katalogów doboru części
  • Znajomość budowy pojazdów ciężarowych

W zamian oferujemy stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w której docenia się zaangażowanie i pasję.

Wysłanie swojej oferty w procesie rekrutacyjnym na wyżej wymienione stanowisko jest jednoznaczne z wyrażeniem woli przetwarzania swoich danych osobowych przez MOTO Flota. Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest MOTO Flota sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Niedźwiedzieniec 10, 41-506 Chorzów. Ponadto, informujemy, że:

  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez MOTO Flota w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na wskazane stanowisko, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do 12 miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji oraz w przypadku wyrażenia zgody na dalsze rekrutacje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 24 miesięcy.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  • Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.
  • Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – GIODO, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
  • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
  • Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.
  • Aplikując, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie przez MOTO Flota danych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Czujesz, że to praca dla Ciebie? Aplikuj teraz, wypełniając poniższy formularz