Moto Flota - Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Zespół

Poznaj zespół MOTO Floty

Uważamy, że największą wartość każdej firmy usługowej stanowią zatrudnieni w niej ludzie. MOTO Flotę tworzą wyjątkowe osobowości – profesjonaliści, zaangażowani w swoją pracę, znający potrzeby Klientów, skupieni na budowaniu przyjaznej, pozytywnej atmosfery, która zachęca do współpracy od pierwszego kontaktu. 


Andrzej Kisała

Andrzej Kisała - Dyrektor Zarządzający - Członek Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Opolskiego oraz studiów podyplomowych na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu i Akademii Leona Koźmińskiego. W latach 1994-2005 zdobywał wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą w branży FMCG. Od 2005 w strukturach PKN ORLEN S.A. gdzie odpowiadał m.in. za sprzedaż kart paliwowych, backoffice, transformację strategii sprzedaży paliw w sektorze B2B, wdrożenie programu kart rabatowych, kart przedpłaconych, rozwój systemu kart paliwowych FLOTA.  


Dział sprzedaży

Dariusz Drozd

Dariusz Drozd - Dyrektor Biura Handlowego w Warszawie

Absolwent Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu na kierunku Handel Zagraniczny oraz Europeistyka. 

Doświadczenie jako manager zdobywał pracując m.in. dla marki Volkswagen, BAWAG PSK oraz Prime Car Managament S.A. Był współtwórcą najmu długoterminowego w ramach Volkswagen Bank Polska. Z MOTO Flotą związany jest od lutego 2014 roku. Jego pasją jest medialna emisja głosu.

  

Agnieszka Wolarek

Agnieszka Wolarek - Dyrektor Biura Handlowego w Chorzowie

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Katowicach na wydziale Zarządzania i Marketingu.

Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej zdobywała w międzynarodowej korporacji, lidera na rynku paliw - BP Europa SE, gdzie odpowiadała za pozyskiwanie, wsparcie oraz obsługę klientów krajowych oraz zagranicznych. Elastyczna, relacyjna oraz mocno nastawiona na klienta. Wartości, jakie ceni w pracy zespołowej to szacunek oraz zaangażowanie. Miłośniczka szybkiej jazdy oraz luksusowych samochodów.

Urszula Bułka

Urszula Bułka

Wieloletnie doświadczenie w motoryzacji zdobywała pracując dla serwisów ASO Fiat, Skoda, Iveco i Star oraz dla sieci serwisów niezależnych. Otwarta, zdeterminowa, wytrwała w realizacji celów. Jej motto: Nie ma rzeczy niemożliwych. 

Andrzej Szymański

Andrzej Szymański

Wieloletnie doświadczenie na stanowisku fleet managera zdobywał pracując dla renomowanych firm w branży farmaceutycznej.
Sukcesy na szczeblu 'car policy' zawdzięcza szerokiej wiedzy teoretycznej i praktycznej. Elokwentny, biegły w analizach i audytach. Znawca procesów optymalizacji kosztów w zarządzaniu flotą.

Maja Wiśniewska-Szymla

Maja Wiśniewska-Szymla

Doświadczenie w branży zdobywała pracując w czołowych markach motoryzacyjnych: Volkswagen, Audi, Skoda i Ford. Pomocna, relacyjna, profesjonalna. Jej pasją jest lotnictwo oraz fotografia.

Paweł Olszewski

Paweł Olszewski

Doświadczenie zdobywał pracując dla grupy Inter Cars, gdzie z powodzeniem zajmował się obsługą klienta flotowego. Motoryzacja jest jego pasją, a każdą wolną chwilę spędza na modyfikowaniu kolejnych swoich samochodów. Motywują go nowe wyzwania.


Dział Rozwoju Sieci Serwisowej

Tomasz Pełczyński

Tomasz Pełczyński

Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas misji wojskowej w Palestynie, gdzie odpowiedzialny był za utrzymanie floty. Z MOTO Flotą związany jest od 2011 roku, gdzie zajmuje się rozwojem sieci serwisowej. Jest pasjonatem muzyki oraz członkiem zespołu muzycznego.

Tomasz Janota

Tomasz Janota

Doświadczenie w branży zdobywał pracując w firmie Armada Fleet Management. Z MOTO Flotą związany jest od 2011 roku. Wielozadaniowy, pomocny, otwarty na nowe wyzwania. Za swój największy sukces uznaje swoich synów, z którymi spędza każdą wolną chwilę.

Marcin Wilk

Marcin Wilk

Ukończył Uniwersytet Śląski wydział radia i telewizji. Przygodę z motoryzacją rozpoczął w serwisie niezależnym gdzie zajmował się likwidacją szkód komunikacyjnych. W MOTO Flocie na początku był odpowiedzialny za obsługę klientów zgłaszających szkody komunikacyjne. Aktualnie wspiera zespół rozwoju sieci serwisowej.


Flotowe Centrum Operacyjne

Zespół Flotowego centrum operacyjnegoZespół Flotowego Centrum Operacyjnego tworzą pasjonaci i praktycy motoryzacji. Pracują z nami profesjonaliści, doświadczeni w obsłudze niemal każdej z marek na rynku oraz osoby z wieloletnim stażem pracy w warsztatach samochodowych. 

Tomasz Pożoga

Tomasz Pożoga - Kierownik

Doświadczenie zawodowe w branży zdobywał prowadząc własną działalność gospodarczą, specjalizującą się w sprzedaży części. Jego pasją jest motoryzacja oraz jeździectwo. 

Łukasz Turczyński

Łukasz Turczyński - Lider Zespołu

Doświadczenie w branży automotive zdobywał pracując u dealera Hondy. Z MOTO Flotą związany jest od 2013 roku. Perfekcjonista. Jego pasją są książki oraz polskie góry.

Kamil Krajzel

Kamil Krajzel - Lider Zespołu

Absolwent Politechniki Śląskiej Wydziału Transportu na kierunku Eksploatacja i Utrzymanie Pojazdów Samochodowych.
Doświadczenie w branży automotive oraz profesjonalnej obsłudze klienta zdobywał pracując m.in. w hurtowni części zamiennych. Z MOTO Flotą związany jest od 2015 roku. Znawca kosztorysów, symulacji oraz analiz kosztów eksploatacyjnych. Jego pasją jest snowboarding.

Ewelina Mańka

Ewelina Mańka – Lider zespołu rozliczeń i administracji sprzedaży

Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Śląskim, studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy oraz studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej na kierunku Rachunkowość i Controlling. Z MOTO Flotą związana jest od czasów studenckich. Wolne chwile spędza z dwójką wspaniałych dzieci.

Michał Wnuk

Michał Wnuk - Lider Zespołu

Doświadczenie w motoryzacji zdobywał pracując w niezależnym serwisie Volvo, kolejno pnąc się po szczeblach kariery. Z MOTO Flotą związany jest od 2014 roku. Odpowiedzialny, sumienny i doskonale radzący sobie w kryzysowych sytuacjach.

Iwona Nawłoka

Iwona Nawłoka – Lider zespołu

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w firmie Armada Fleet Management, gdzie do jej zadań należało pozyskiwanie nowych klientów oraz dbałość o pozytywne relacje z obecnymi. Motywują ją nowe cele i wyzwania. Wartości, które ceni w ludziach to otwartość i szczerość. Miłośniczka przyrody oraz czworonogów.

Piotr Świerc

Piotr Sworst – Specjalista ds. reklamacji

Technik mechanik. Doświadczenie w branży motoryzacyjnej zdobywał pracując w serwisach ASO Hondy i Infiniti. Jego pasją jest aquascaping (sztuka aranżacji akwarium).

Tatiana Baran

Tatiana Baran - Project Manager

Doświadczenie w branży automotive zdobywała współpracując z takimi cenionymi markami, jak Volkswagen, Audi oraz Toyota. W biznesie jest zwolenniczką twardego stąpania po ziemi.


Rozumiesz misję MOTO Floty i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu? Nie czekaj na rekrutację – wyślij swoje CV na adres praca@motoflota.pl i przekonaj nas, że warto Cię zatrudnić.