Moto Flota - Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Zespół

Poznaj zespół MOTO Floty

Uważamy, że największą wartość każdej firmy usługowej stanowią zatrudnieni w niej ludzie. MOTO Flotę tworzą wyjątkowe osobowości – profesjonaliści, zaangażowani w swoją pracę, znający potrzeby Klientów, skupieni na budowaniu przyjaznej, pozytywnej atmosfery, która zachęca do współpracy od pierwszego kontaktu. 


Adam Kapek

Adam Kapek - Prezes Zarządu

Absolwent Galway Mayo Institute of Technology w Irlandii oraz dwuletnich studiów MBA organizowanych przez WSB w Chorzowie oraz Franklin University.  Swoją karierę zawodową rozpoczynał w ING Banku Śląskim, współtworząc jego program lojalnościowy. Od stycznia 2011 roku związany z MOTO Flotą. Fascynat pracy z ludźmi. Zaangażowany we wszystko, co robi, stawiający ambitne cele sobie i swoim współpracownikom.  

Andrzej Kisała

Andrzej Kisała - Dyrektor Zarządzający

Absolwent Uniwersytetu Opolskiego oraz studiów podyplomowych na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu i Akademii Leona Koźmińskiego. W latach 1994-2005 zdobywał wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą w branży FMCG. Od 2005 w strukturach PKN ORLEN S.A. gdzie odpowiadał m.in. za sprzedaż kart paliwowych, backoffice, transformację strategii sprzedaży paliw w sektorze B2B, wdrożenie programu kart rabatowych, kart przedpłaconych, rozwój systemu kart paliwowych FLOTA.  


Dział sprzedaży

Dariusz Drozd

Dariusz Drozd - Dyrektor Biura Handlowego w Warszawie

Doświadczony manager w branży automotive, przez ponad dekadę związany z marką Volkswagena; gdzie m.in. współtworzył najem długoterminowy w ramach Volkswagen Bank Polska, swoją karierę kontynuował w BAWAG PSK oraz Prime Car Managament S.A. Z MOTO Flotą związany od lutego 2014 roku. Ukończył Handel Zagraniczny oraz Europeistykę na WSNHiD w Poznaniu. W wolnych chwilach pasjonat medialnej emisji głosu.  

Tatiana Baran

Tatiana Baran

Jej kariera zawodowa związana była z markami VW, Audi  i Toyota. Twardo stąpa po ziemi – nie lubi marketingu i wielkich słów.

Urszula Bułka

Urszula Bułka

Z motoryzacją jest związana od kilkunastu lat. Pracowała dla serwisów ASO Fiat, Skoda, Iveco i Star oraz dla sieci serwisów niezależnych. Z wielkim sentymentem wspomina tamte lata.  Osoba otwarta na kontakty. Klienci wiedzą, że mogą zgłosić do Uli każdy problem i zawsze zostanie on rozwiązany. Ogromnie zdeterminowana w realizacji celów. 

Jolanta Maliszewska

Jolanta Maliszewska

Magister Zarządzania Edukacją i Doradztwem SGGW. Jako doświadczony Przedstawiciel Handlowy pozyskiwała kluczowych klientów dla jednej z największych firm motoryzacyjnych w Polsce Inter Cars . Posiada silnie rozwinięte poczucie własności i nie lubi pozbywać się czegoś, co posiada, nawet jeśli jeśli już tego nie potrzebuje. bowiem przywiązanie do przedmiotów ma podłoże bardziej emocjonalne niż materialistyczne. Mimo, że jest uczuciowa, to potrafi być bardzo skuteczna w załatwianiu tzw. spraw niemożliwych do załatwienia. W pracy jest odpowiedzialna i dokładna. Jej motto: Szczęście jest wtedy, gdy Twoje hobby staje się Twoja pracą.

Andrzej Szymański

Andrzej Szymański

Przez wiele lat zajmował stanowisko fleet managera w branży farmaceutycznej. Ogromna wiedza teoretyczna poparta wiedzą praktyczną; osoba elokwentna, obeznana w analizach, audytach z wieloma sukcesami na szczeblu "car policy", doskonale znająca procesy optymalizacji kosztów w zarządzaniu flotą. Wiedza i doświadczenie Andrzeja będą stanowiły dla Państwa wartość dodaną na każdym etapie i fazie współpracy. Andrzej z przyjemnością doradzi Państwu optymalny i satysfakcjonujący wachlarz usługi oferowany przez Moto Flota.

Maja Wiśniewska-Szymla

Maja Wiśniewska-Szymla

Pasjonatka lotnictwa i fotografii. Profesjonalistka w motoryzacji. Swoje zawodowe życie związała z markami VW, Audi, Skoda i Ford. Osoba bardzo relacyjna, zawsze chętna do działania. 

Łukasz Wróblewski

Łukasz Wróblewski

Już jako student mocno interesował się tematyką zarządzania flotą. Temu zagadnieniu poświęcił swoją pracę magisterską. Od początku skupiony głównie w obszarze optymalizacji kosztów dotyczących zarządzania flotą w dużej firmie. Swoją karierę zawodową, rozpoczął jako fleet manager w firmie KRKA Polska zdobywając cenną wiedzę o tym czego od dostawców usług oczekuje rynek fleet managementu. W pewnym momencie zdecydował się wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie na temat rynku usług kolejno w firmie Inter-Team i Inter-Cars. Od Listopada 2015 roku związał się z Moto Flotą. Od 2007 roku Łukasz jest aktywnym członkiem SKFS (Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych), w ramach którego stworzył forum służące do wymiany doświadczeń pomiędzy fleet managerami.


Dział Rozwoju Sieci Serwisowej

Tomasz Pełczyński

Tomasz Pełczyński

Myślał, że utrzymanie floty podczas misji wojskowej w Palestynie będzie jego największym wyzwaniem zawodowym. Gdy rozpoczął pracę w MOTO Flocie, zorientował się, że czeka go znacznie więcej ciekawych zadań. Pracował jako mechanik w warsztacie współpracującym z MOTO Flotą. Od 2011 roku, zajmuje się rozwojem sieci serwisowej. Po godzinach prowadzi zespół muzyczny.

Tomasz Janota

Tomasz Janota

Swoją karierę zawodową rozpoczął w firmie Armada Fleet Management. W 2011 roku dołączył do  MOTO Floty. Człowiek wielozadaniowy, zawsze otwarty na nowe wyzwania. Prywatnie każdą, wolną chwilę spędza z synami.

Rafał Rutkowski

Rafał Rutkowski

Absolwent Politechniki Śląskiej wydziału Transportu, kierunek eksploatacja pojazdów samochodowych. Uczestnik programu płatnego stażu - Praktykant Flotowego Centrum Operacyjnego. Z czasem przeszedł do Działu Rozwoju Sieci Serwisowej, gdzie jest odpowiedzialny za współtworzenie struktur sieci.

Prywatnie pasjonat motoryzacji zafiksowany na punkcie car detailingu oraz mechaniki.


Flotowe Centrum Operacyjne

Zespół Flotowego centrum operacyjnegoZespół Flotowego Centrum Operacyjnego tworzą pasjonaci i praktycy motoryzacji. Pracują z nami profesjonaliści, doświadczeni w obsłudze niemal każdej z marek na rynku oraz osoby z wieloletnim stażem pracy w warsztatach samochodowych. 

Tomasz Pożoga

Tomasz Pożoga - Kierownik

Jego całe życie zawodowe związane jest z motoryzacją. Przez wiele lat prowadził działalność gospodarczą, specjalizującą się w sprzedaży części. Obecnie z wielkim zaangażowaniem realizuje zadania w MOTO Flocie. Uwielbia LPG i konie (nie tylko mechaniczne). Wolny czas spędza w siodle. 

Łukasz Turczyński

Łukasz Turczyński - Lider Zespołu

Szlifu motoryzacyjnego nabierał u dealera Hondy. W MOTO Flocie pracuje od 2013 roku. Perfekcjonista. Prywatnie miłośnik polskich gór i książek. 

Kamil Krajzel

Kamil Krajzel - Lider Zespołu

Absolwent Politechniki Śląskiej Wydziału Transportu kierunek Eksploatacja i Utrzymanie Pojazdów Samochodowych, swoją karierę w branży automotive zaczynał w roku 2008r. od stanowiska Specjalisty ds. Części Samochodowych w hurtowni części zamiennych karoserii, co pozwoliło nabyć mu wiedzę i doświadczenie w profesjonalnej obsłudze klienta. W MOTO Flocie od 2015 roku, zawsze chętny do pomocy, otwarty na rozwój i dzielenie się wiedzą z innymi. Kosztorysy, symulacje oraz analizy kosztów eksploatacyjnych nie stanowią dla niego problemu. Prywatnie uwielbia snowboarding. 

Michał Wnuk

Michał Wnuk - Lider Zespołu

Z MOTO Flotą związany od 2014 roku, na początku jako konsultant techniczny, z czasem przejmował coraz większą odpowiedzialność za zespół. Cechuje go sumienność i zapał do pracy. Nie raz pokazał, że można na niego liczyć w kryzysowych sytuacjach.

Doświadczenie w motoryzacji zdobywał od 2007 roku, pracując w Niezależnym Serwisie Volvo. Szlify nabierał kreśląc swoją ścieżkę zawodową kolejno od pracownika działu części zamiennych, przez doradcę serwisowego aż po kierownika serwisu.

Łukasz Wirkus

Łukasz Wirkus - Koordynator ds. jakości

"Od zawsze" w MOTO Flocie. Człowiek, który wie wszystko i jest w stanie dzielić się swoją wiedzą z wieloma osobami jednocześnie. Latem, do pracy przyjeżdża motocyklem, opatrzonym napisem "Wirus" i właśnie pod tym pseudonimem znają go klienci oraz serwisy. 


Rozumiesz misję MOTO Floty i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu? Nie czekaj na rekrutację – wyślij swoje CV na adres praca@motoflota.pl i przekonaj nas, że warto Cię zatrudnić.