Moto Flota - ekspert w zarządzaniu flotą

Ekspert w zarządzaniu flotą

Zarząd i zespół

Poznaj zespół MOTO Floty

Uważamy, że największą wartość każdej firmy usługowej stanowią zatrudnieni w niej ludzie. MOTO Flotę tworzą wyjątkowe osobowości – profesjonaliści, zaangażowani w swoją pracę, znający potrzeby Klientów, skupieni na budowaniu przyjaznej, pozytywnej atmosfery, która zachęca do współpracy od pierwszego kontaktu. 


Zarząd

Adam Kapek

Adam Kapek - Prezes Zarządu

Absolwent Galway Mayo Institute of Technology w Irlandii oraz dwuletnich studiów MBA organizowanych przez WSB w Chorzowie oraz Franklin University.  Swoją karierę zawodową rozpoczynał w ING Banku Śląskim, współtworząc jego program lojalnościowy. Od stycznia 2011 roku związany z MOTO Flotą. Fascynat pracy z ludźmi. Zaangażowany we wszystko, co robi, stawiający ambitne cele sobie i swoim współpracownikom.  


Dział sprzedaży

Tatiana Baran

Tatiana Baran

Jej kariera zawodowa związana była z markami VW, Audi  i Toyota. Twardo stąpa po ziemi – nie lubi marketingu i wielkich słów.

Urszula Bułka

Urszula Bułka

Z motoryzacją jest związana od kilkunastu lat. Pracowała dla serwisów ASO Fiat, Skoda, Iveco i Star oraz dla sieci serwisów niezależnych. Z wielkim sentymentem wspomina tamte lata.  Osoba otwarta na kontakty. Klienci wiedzą, że mogą zgłosić do Uli każdy problem i zawsze zostanie on rozwiązany. Ogromnie zdeterminowana w realizacji celów. 

Dariusz Drozd

Dariusz Drozd

Doświadczony menedżer świata motoryzacji. Swoją karierę rozpoczynał u dealera VW. Następnie współtworzył najem długoterminowy w ramach VW Leasingu. Pracował również w Bawag Leasingu i dla firmy Masterlease. Dla Darka nie ma rzeczy niemożliwych. 

Jolanta Maliszewska

Jolanta Maliszewska

Magister Zarządzania Edukacją i Doradztwem SGGW. Jako doświadczony Przedstawiciel Handlowy pozyskiwała kluczowych klientów dla jednej z największych firm motoryzacyjnych w Polsce Inter Cars . Posiada silnie rozwinięte poczucie własności i nie lubi pozbywać się czegoś, co posiada, nawet jeśli jeśli już tego nie potrzebuje. bowiem przywiązanie do przedmiotów ma podłoże bardziej emocjonalne niż materialistyczne. Mimo, że jest uczuciowa, to potrafi być bardzo skuteczna w załatwianiu tzw. spraw niemożliwych do załatwienia. W pracy jest odpowiedzialna i dokładna. Jej motto: Szczęście jest wtedy, gdy Twoje hobby staje się Twoja pracą.

Andrzej Szymański

Andrzej Szymański

Przez wiele lat zajmował stanowisko fleet managera w branży farmaceutycznej. Ogromna wiedza teoretyczna poparta wiedzą praktyczną; osoba elokwentna, obeznana w analizach, audytach z wieloma sukcesami na szczeblu "car policy", doskonale znająca procesy optymalizacji kosztów w zarządzaniu flotą. Wiedza i doświadczenie Andrzeja będą stanowiły dla Państwa wartość dodaną na każdym etapie i fazie współpracy. Andrzej z przyjemnością doradzi Państwu optymalny i satysfakcjonujący wachlarz usługi oferowany przez Moto Flota.

Maja Wiśniewska-Szymla

Maja Wiśniewska-Szymla

Pasjonatka lotnictwa i fotografii. Profesjonalistka w motoryzacji. Swoje zawodowe życie związała z markami VW, Audi, Skoda i Ford. Osoba bardzo relacyjna, zawsze chętna do działania. 

Łukasz Wróblewski

Łukasz Wróblewski

Już jako student mocno interesował się tematyką zarządzania flotą. Temu zagadnieniu poświęcił swoją pracę magisterską. Od początku skupiony głównie w obszarze optymalizacji kosztów dotyczących zarządzania flotą w dużej firmie. Swoją karierę zawodową, rozpoczął jako fleet manager w firmie KRKA Polska zdobywając cenną wiedzę o tym czego od dostawców usług oczekuje rynek fleet managementu. W pewnym momencie zdecydował się wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie na temat rynku usług kolejno w firmie Inter-Team i Inter-Cars. Od Listopada 2015 roku związał się z Moto Flotą. Od 2007 roku Łukasz jest aktywnym członkiem SKFS (Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych), w ramach którego stworzył forum służące do wymiany doświadczeń pomiędzy fleet managerami.

Maciej Zielkowski

Maciej Zielkowski

Z branżą motoryzacyjną związany od 2007 roku. Od początku swoją pracę traktował jako spełnienie największej w życiu pasji. Wiedzę teoretyczną z zakresu eksploatacji pojazdów samochodowych, pogłębił ugruntowanym praktycznym przygotowaniem zawodowym. Edukacyjnie wiedzę i umiejętności z zakresu motoryzacji wzbogacił o kompetencje zarządcze i managerskie. Niekonwencjonalne połączenie pozwala Maćkowi sprawnie i efektywnie dostosować się do potrzeb swoich klientów oraz sprostać ich wymaganiom w zakresie optymalizacji kosztów w zarządzaniu flotą. Absolwent pierwszego w Polsce profesjonalnego szkolenia dla fleet managerów, realizowanego pod patronatem Akademii Leona Koźmińskiego i Total Fleet Solutions. Prywatnie pasjonat sportów ekstremalnych oraz propagator zdrowego i aktywnego trybu życia. Zawodowo ambitnie realizujący cele realista, z domieszką altruistycznego podejścia do najbliższych współpracowników.


Dział Rozwoju Sieci Serwisowej

Tomasz Pełczyński

Tomasz Pełczyński

Myślał, że utrzymanie floty podczas misji wojskowej w Palestynie będzie jego największym wyzwaniem zawodowym. Gdy rozpoczął pracę w MOTO Flocie, zorientował się, że czeka go znacznie więcej ciekawych zadań. Pracował jako mechanik w warsztacie współpracującym z MOTO Flotą. Od 2011 roku, zajmuje się rozwojem sieci serwisowej. Po godzinach prowadzi zespół muzyczny.

Tomasz Janota

Tomasz Janota

Swoją karierę zawodową rozpoczął w firmie Armada Fleet Management. W 2011 roku dołączył do  MOTO Floty. Człowiek wielozadaniowy, zawsze otwarty na nowe wyzwania. Prywatnie każdą, wolną chwilę spędza z synem.


Flotowe Centrum Operacyjne

Zespół Flotowego centrum operacyjnegoZespół Flotowego Centrum Operacyjnego tworzą pasjonaci i praktycy motoryzacji. Pracują z nami profesjonaliści, doświadczeni w obsłudze niemal każdej z marek na rynku oraz osoby z wieloletnim stażem pracy w warsztatach samochodowych. 

Tomasz Pożoga

Tomasz Pożoga - kierownik

Jego całe życie zawodowe związane jest z motoryzacją. Przez wiele lat prowadził działalność gospodarczą, specjalizującą się w sprzedaży części. Obecnie z wielkim zaangażowaniem realizuje zadania w MOTO Flocie. Uwielbia LPG i konie (nie tylko mechaniczne). Wolny czas spędza w siodle. 

Łukasz Turczyński

Łukasz Turczyński - lider zespołu

Szlifu motoryzacyjnego nabierał u dealera Hondy. W MOTO Flocie pracuje od 2013 roku. Perfekcjonista. Prywatnie miłośnik polskich gór i książek. 

Łukasz WIrkus

Łukasz Wirkus - lider zespołu

„Od zawsze” w MOTO Flocie. Człowiek, który wie wszystko i jest w stanie dzielić się swoją wiedzą z wieloma osobami jednocześnie. Latem, do pracy przyjeżdża motocyklem, opatrzonym napisem „Wirus” i właśnie pod tym pseudonimem znają go klienci oraz serwisy. 


Rozumiesz misję MOTO Floty i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu? Nie czekaj na rekrutację – wyślij swoje CV na adres praca@motoflota.pl i przekonaj nas, że warto Cię zatrudnić.