Moto Flota - Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Nagrody i certyfikaty

Firma MOTO Flota uzyskała szereg certyfikatów, m.in.:

Certyfikat SAM - Software Asset Management Certyfikat SAM - Software Asset Management

Nasza firma zakończyła pozytywnie proces Software Asset Management, w wyniku którego przez okres kolejnych 12 miesięcy od 27.09.2019r nie będą wymagane dodatkowe procesy kontrolne.


Jesteśmy laureatami prestiżowych plebiscytów branżowych i biznesowych:

Gazela Biznesu 2018 Gazela Biznesu 2018

Już po raz czwarty MOTO Flota zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Gazela Biznesu", które rokrocznie przyznawane jest najdynamiczniej rozwijającym się małym i średnim firmom.


Fleet Derby 2018 Fleet Derby 2018

V edycja plebiscytu ukazała najlepsze produkty i usługi dedykowane branży flotowej w kilkunastu kategoriach. 21 czerwca w Warszawie odbyła się uroczysta gala rozdania statuetek Fleet Derby 2018. MOTO Flotę wyróżniono w kategorii Produkt/Usługa flotowa - obsługa serwisowa flot oferowana przez niezależne sieci serwisowe.


Fleet Derby 2017 Fleet Derby 2017

W VI edycji ogólnopolskiego plebiscytu flotowego Fleet Derby 2017, MOTO Flota odebrała statuetkę lidera w kategorii "Najlepszy produkt/usługa flotowa: obsługa serwisowa - niezależne sieci serwisowe". Nagroda ta podkreśla silną pozycję firmy w branży flotowej. Dziękujemy wszystkim za oddane głosy.


Gazele Biznesu 2017 Gazele Biznesu Moto Flota

MOTO Flota została uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem w plebiscycie Gazele Biznesu 2017. Ta nagroda wspaniale pieczętuje coraz silniejszą pozycję naszej firmy w branży flotowej.


Gazele Biznesu 2016 Gazele Biznesu Moto Flota

To prestiżowe wyróżnienie zawdzięczamy przede wszystkim naszym pracownikom, którzy swoje obowiązki realizują z zaangażowaniem i pasją oraz naszym Partnerom, świadczącym usługi serwisowe na niezmiennie wysokim poziomie. Specjalne podziękowania kierujemy do naszych Klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem i powierzyli obsługę flot samochodów.


Gazele Biznesu 2015 Gazele Biznesu Moto Flota

28 stycznia 2016 roku, podczas uroczystej Gali "Gazele Biznesu 2015" w Katowicach, MOTO Flota odebrała statuetkę i dyplom, zajmując 17. miejsce w elitarnym rankingu najdynamiczniej rozwijających się, śląskich firm.