Moto Flota - Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Mundial 2018 - kibicujemy naszym!

Piłkarskie emocje owładnęły MOTO Flotę! Klimat mistrzostw udzielił się całemu zespołowi i dotarł nawet na firmowego fanpage’a.

Jak piłkarze na boisku, tak MOTO Flota w swojej pracy łączy grę fair play z dawaniem radości. Przy okazji kibicowania polskiej drużynie, przygotowaliśmy sportowo-motoryzacyjną akcję. Szczegóły na naszym Facebooku.

Faul? Dajemy więcej niż kartkę

Faul zdarza się nie tylko na boisku. Może przytrafić się zwłaszcza w korkach. Dlatego MOTO Flota zapewnia natychmiastową pomoc w sytuacji wypadku, stłuczki lub awarii. Umożliwiamy szybkie i wygodne umówienie wizyty w serwisie przez aplikację mobilną MOTO Flota Kierowca

Awaria? Zawsze mamy plan B

Dbamy o naszych Klientów w każdej sytuacji, aby zawsze docierali do celu bezpiecznie i na czas. W razie potrzeby, zapewniamy holowanie auta i transport dla kierowcy oraz oferujemy wynajem pojazdu zastępczego na preferencyjnych warunkach.

Zawodzi technika? Wiemy, co robić

Oferujemy obsługę techniczną samochodów na najwyższym poziomie. Do dyspozycji Klientów pozostaje niemal 900 warsztatów niezależnych i ASO, zlokalizowanych na terenie całego kraju. Bo nie tylko w sporcie liczy się doskonała technika…