Moto Flota - Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Plebiscyt Fleet Derby

MOTO Flota - Najlepszy produkt/usługa flotowa: obsługa serwisowa - niezależne sieci serwisowe

Udział MOTO Floty w corocznym, ogólnokrajowym plebiscycie flotowym Fleet Derby to już tradycja! Celem przedsięwzięcia jest promocja rozwiązań flotowych, dostępnych na polskim rynku.

Przyznawane przez głosujących nagrody podkreślają silną pozycję wyróżnionych firm w branży flotowej. Podczas VI edycji plebiscytu odebraliśmy statuetkę lidera w kategorii "Najlepszy produkt/usługa flotowa: obsługa serwisowa - niezależne sieci serwisowe".

Zobacz relację z wręczenia nagród

O Fleet Derby

Fleet Derby to prestiżowy plebiscyt, dedykowany dostawcom flotowym i ich odbiorcom. Umożliwia on prezentację i porównanie aktualnych ofert na polskim rynku. Ocenie podlegają m.in. osobowości flotowe, fleet managerowie, produkty i usługi flotowe oraz marki motoryzacyjne i ekologiczne związane z segmentem flotowym. Nagrody przyznawane są w kategoriach:

 • PRODUKT/USŁUGA FLOTOWA
 • OSOBOWOŚĆ FLOTOWA
 • MOTORYZACYJNA MARKA FLOTOWA
 • EKOLOGICZNA FLOTA
 • FLEET MANAGER

O zwycięstwie w danej kategorii decyduje ilość głosów. Wśród głosujących znajdują się fleet managerowie, decydenci flotowi oraz inni ludzie silnie związani z segmentem motoryzacyjno-flotowym. Wyróżnione osoby, marki i produkty uważane są za rynkowych liderów.

MOTO Flota na Fleet Derby 2018

Zagłosuj na nas w plebiscycie Fleet Derby 2018

Obecnie trwa VII edycja plebiscytu. MOTO Flota jest nominowana w dwóch kategoriach:

 • PRODUKT/USŁUGA FLOTOWA ROKU
  Głosuj
 • OSOBOWOŚĆ FLOTOWA ROKU
  (Prezes Zarządu - Adam Kapek)
  Głosuj

Głosować można do 10 czerwca 2018 r. Ogłoszenie wyników nastąpi 21 czerwca 2018 r. w Warszawie. Statuetki zostaną wręczone przez przedstawicieli redakcji magazynu Fleet w restauracji Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler. Mamy wielką nadzieję, że z Waszą pomocą uda się nam powtórzyć ubiegłoroczny sukces.

Targi Fleet Market

Targi Motoryzacyjne i Biznesowe Fleet Market

Organizatorem  plebiscytu Fleet Derby jest firma Fleet Meetings Sp. z o.o. -  wydawca magazynu Fleet, właściciel serwisu www.fleet.com.pl i wyłączny organizator targów biznesowo-motoryzacyjnych Fleet Market, w których regularnie bierzemy udział. Targi Fleet Market to jedyny event w Europie Środkowo-Wschodniej o takim zasięgu. Co roku przyciąga ok. 100 wystawców i 5000 przedstawicieli polskich firm.

Magazyn Fleet

Adam Kapek - Prezes Zarządu MOTO Floty

Miesięcznik Fleet dedykowany jest wszystkim profesjonalistom rynku flotowego. Stanowi część projektu informacyjno-edukacyjnego Fleet Meetings. Misją magazynu jest promowanie wiedzy o najlepszych praktykach zarządzania flotą samochodową oraz ułatwianie decydentom flotowym podejmowanie trafnych decyzji biznesowych. Fleet czytają czołowi gracze branży flotowej. Jego honorowym redaktorem jest legenda polskiej motoryzacji, Sobiesław Zasada. W 2017 r. wywiadu dla czasopisma Fleet udzielił Adam Kapek. Nasz Prezes Zarządu opowiedział o ambitnych planach firmy, uczciwym podejściu oraz o korzyściach ze współpracy z MOTO Flotą.

Czytaj wywiad

W imieniu całego zespołu MOTO Floty, pragniemy podziękować Fleet Meeting sp. z o.o.  za bezcenny wkład w rozwój polskiego rynku flotowego.