Moto Flota - Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Zaproszenie na FLEET MARKET 2017

Zapraszamy do udziału w targach biznesowo-motoryzacyjnych FLEET MARKET 2017, które odbędą się 22 listopada 2017 w Warszawie w EXPO XXI.

head2.jpg

Zarejestruj się

Podczas IX edycji Ogólnopolskich Targów Motoryzacyjnych i Biznesowych FLEET MARKET zaprezentowanych zostanie blisko 200 samochodów osobowych i dostawczych, w tym luksusowe auta z segmentu premium, samochody ekologiczne z napędem elektrycznym i hybrydowym oraz samochody koncepcyjne.

premiery-i-nowosci_targi-fleet-market-2017.jpg

Więcej o premierach

Z kolei tegoroczny panel konferencyjny skupi się wokół takich zagadnień, jak:

  • finansowanie samochodów dla firm z sektora MŚP
  • programy finansowe importerów i firm leasingowych
  • car fleet management

Eksperci omówią zalety fiskalne w/w rozwiązań. Nie zabraknie analizy nadchodzących w 2018 roku zmian prawnych i podatkowych, ze szczególnym uwzględnieniem zmian w podatku VAT, PIT i CIT.

Na specjalne zaproszenie magazynu Fleet, targi odwiedzi Steven Schoefs - redaktor naczelny magazynu Fleet Europe, który podzieli się z Gośćmi najlepszymi praktykami europejskimi w zakresie elektromobilności i pojazdów autonomicznych w Europie Zachodniej. Targom będzie towarzyszyć ważny jubileusz – 25-lecie Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego. Pan Jakub Faryś, prezes PZPM, przygotował z tej okazji specjalne wystąpienie.

Rejestracja

Targi FLEET MARKET to wydarzenie zamknięte o charakterze B2B, dedykowane wyłącznie odbiorcom produktów i usług flotowych – bez względu na ilość posiadanych samochodów. IX edycja imprezy odbędzie się 22 listopada 2017 (środa) w godz. 8:00-16:00 w EXPO XXI Warszawa przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska MOTO Floty w hali nr 1.

Rejestracja trwa do 17 listopada 2017. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zarejestruj się