Moto Flota - Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Zagłosuj na MOTO Flotę w Plebiscycie Fleet Derby 2019!

Już trzeci rok z rzędu MOTO Flota została wyróżniona przez redakcję magazynu Fleet w kategorii Produkt/Usługa Flotowa Roku oraz Adam Kapek, prezes MOTO Floty, również po raz trzeci walczy o tytuł Osobowości Flotowej Roku. Głosowanie trwa do 7 czerwca 2019 roku.

Osobowość Flotowa Roku

Już trzeci rok z rzędu w kategorii Osobowość Flotowa Roku wyróżniono Prezesa Zarządu MOTO Floty - Adama Kapka. Wśród nominowanych znajdują się dyrektorzy, kierownicy i menadżerowie działów sprzedaży flotowej. Każdy z kandydatów wyróżnia się charyzmą, silną osobowością, szczególnymi sukcesami w biznesie oraz profesjonalnym podejściem do klienta. Wejdź w grafikę i zagłosuj!

motoflota_manager_fleet_derby_osobowosc.jpg

Produkt/Usługa Flotowa Roku

W plebiscycie Fleet Derby 2019 można również głosować na MOTO Flotę w kategorii Produkt/Usługa Flotowa Roku. Nominowane zostały nasze kompleksowe, ogólnopolskie usługi serwisowe, bezpłatny system do zarządzania flotą online MOTO Flota Manager oraz aplikacja ProfiAuto – Kierowca Flotowy. Wejdź w grafikę i zagłosuj!

motoflota_manager_fleet_derby_serwis.jpg
motoflota_manager_fleet_derby.jpg
motoflota_manager_fleet_derby_aplikacja.jpg

Ogłoszenie wyników Plebiscytu Fleet Derby 2019 nastąpi 18 czerwca 2019 w Warszawie. Statuetki Fleet Derby 2019 zostaną wręczone przez przedstawicieli redakcji magazynu Fleet.