Moto Flota - Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Za nami Fleet Market 2018!

W dn. 21.11.2018 (środa) w najnowocześniejszej hali ekspozycyjnej w Polsce – Global EXPO odbyła się 10. jubileuszowa edycja Ogólnopolskich Targów Motoryzacyjnych i Biznesowych Fleet Market 2018.

Ponad 10 000 osób odwiedziło targi w ciągu zaledwie 9 godzin. Targi przyciągnęły wszystkie osoby, które wykorzystują auto na co dzień w swojej działalności. Zaprezentowało się ponad 200 wystawców. Byli to nie tylko dealerzy, ale także firmy z sektora usług finansowych (leasing, wypożyczenie krótko- i długoterminowe) oraz zarządzania pojazdami, ośrodki doskonalenia jazdy, firmy logistyczne i szacujące wartość rezydualną. W tym gronie znalazła się także MOTO Flota.

Uczestnicy targów mogli zobaczyć przeszło 150 samochodów. W tym roku na Fleet Market zaprezentowanych zostało ponad 18 premier motoryzacyjnych – osobowych, użytkowych oraz ekologicznych. Wśród premierowych perełek znalazły się m.in.:

  • Audi Q3
  • Ford Transit Custom PHEV
  • hybrydowy Lexus ES
  • Toyota Camry
  • Peugeot Partner Van – laureat nagrody Van of the Year 2019

Dla uczestników targów przygotowano masę atrakcji – gry, zadania tematyczne, konkursy, spotkania ze znanymi osobistościami. Prelegenci przygotowali wystąpienia dot. aktualnych tematów branżowych. Kolejna edycja targów już w przyszłym roku.