Moto Flota - Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Za nami Fleet Market 2015

24 listopada, reprezentacja MOTO Floty w mocnym składzie (zarząd, dział sprzedaży i rozwoju sieci serwisowej) wzięła udział w VII Ogólnopolskich Targach Motoryzacyjnych i Biznesowych Fleet Market 2015. Tematyka tegorocznej imprezy skupiła się wokół finansowania samochodów firmowych z sektora MSP.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z frekwencji oraz zainteresowania odwiedzających ofertami wystawców. Nasi przedstawiciele praktycznie przez cały dzień udzielali informacji na temat usług MOTO Floty. Wśród gości naszego stoiska znaleźli się zarówno obecni Klienci MOTO Floty, jak i firmy, z którymi jeszcze nie mieliśmy okazji współpracować.

Targi Fleet Market zakończyły się dla nas bardzo pozytywną wiadomością. Po trwającym kilka miesięcy przetargu, jedno z wiodących, polskich przedsiębiorstw dostarczyło nam podpisaną umowę, dotyczącą obsługi floty, która liczy aż 391 samochodów, poruszających się po całym kraju.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które odwiedziły stoisko MOTO Floty podczas jednego z najważniejszych wydarzeń w branży flotowej. Szczególne podziękowania należą się organizatorom – firmie Fleet Meetings sp. z o.o., w tym Panu Krzysztofowi Turczakowi, za dopracowany w każdym detalu scenariusz i zapewnienie wystawcom doskonałych warunków do efektywnej prezentacji oferty.

Do zobaczenia za rok!

 Z nami na Fleet Market 2015