Moto Flota - Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Za nami 15. Targi Motoryzacyjne ProfiAuto Show 2018

23-24 czerwca MOTO Flota uczestniczyła w największych targach motoryzacyjnych  w Katowicach, które przez te dwa dni były stolicą motoryzacji. 

MOTO Flota na tragach

Gościliśmy dziesiątki klientów, dla których targi były idealnym miejscem do zawężenia wzajemnych relacji oraz możliwością poznania bezpośrednio osób z którymi na co dzień współpracują i kontaktują się zdalnie. Nasze stanowisko odwiedziły osoby, które zarządzają flotami pojazdów - zarówno te, które opiekują się tysiącami pojazdów, jak również osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z branżą. Mogliśmy z pierwszej ręki przekazać wiedzę o tajnikach zarządzania flotą.

ProfiAuto Show 2018

Same 15. jubileuszowe targi w liczbach przedstawiają się dość spektakularnie. Na dwudziestu tysiącach metrów kwadratowych wystawiło się 150 wystawców. Targi gościły 40 tysięcy gości. Dla gości przygotowane były różne atrakcje. Fani motoryzacji mogli się spotkać m. im. z Krzysztofem Hołowczycem, Adamem Małyszem czy Maciejem Wisławskim. W trakcie trwania imprezy swoje europejskie premiery miały m.in. Lexux ES. Dla osób z branży motoryzacyjnej przygotowane były na poszczególnych stoiskach wszelkiego rodzaju prezentacje technologiczne. Była okazja do rozmowy z osobami pracującymi na co dzień dla producentów części motoryzacyjnych, akcesoriów czy też wyposażenia warsztatowego. W środku katowickiego Spodka na wystawie można było zobaczyć najnowsze modele Mercedesa, Toyoty, Forda, Tesli oraz Infiniti. Całość imprezy została uświetniona koncertem naszego kolegi Tomka, grającego z kapelą St. James Hotel, a gwoździem programu był występ legendy polskiej sceny Hip-Hop - grupy Kaliber 44.