Moto Flota - Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Przed nami III Targi EkoFlota 2018

W dn. 15-16 czerwca 2018, w Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów EkoFlota. To jedyne takie wydarzenie w Polsce. Jak co roku, nie może zabraknąć reprezentacji MOTO Floty.

Tak jak podczas poprzednich edycji, targi podzielono na dwa dni:

  • Dzień Biznesowy (piątek, 15 czerwca) dedykowany profesjonalistom
  • Dzień Otwarty (sobota, 16 czerwca) dla każdego zainteresowanego ekologią w motoryzacji.

Pierwszego dnia zaplanowano premiery samochodów hybrydowych, hybrydowych typu plug-in, elektrycznych oraz oszczędnych modeli spalinowych. Wiele z nich będzie można przetestować. Odwiedzający będą mieli także okazję uczestniczyć w konferencji E-Mobility. Głównym tematem będzie rozwój rynku pojazdów elektrycznych i infrastruktury w Europie Środkowo-Wschodniej. Udział w niej weźmie szerokie grono specjalistów z różnych branż z Polski i zagranicy. Drugi dzień targów ma charakter otwarty. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych tematyką ekologii oraz szukających sposobu na ciekawe spędzenie weekendu.

W poprzedniej edycji imprezy udział wzięło ponad 5000 osób oraz ponad 100 przedstawicieli mediów. Jedną z głównych atrakcji była polska premiera Jaguara I-PACE w wersji koncepcyjnej. Wstęp na pierwszy dzień targów zarezerwowany jest dla profesjonalistów, dlatego wymaga rejestracji online. Udział jest bezpłatny (płatna tylko konferencja).

targi-ekoflota-1.jpg

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z ekologią i MOTO Flotą!

Szczegóły i bezpłatne zapisy