Moto Flota - Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Poznań Motor Show 2019 – MOTO Flota zaprasza!

W dn. 28-31.03 w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się największe targi motoryzacyjne w Polsce i Europie Środkowej. Kolejny raz MOTO Flota będzie uczestnikiem tego prestiżowego wydarzenia!

motoflota_cp_poznanmotorshow.jpg

Poznań Motor Show to największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowej. To obowiązkowe wydarzenie dla każdego pasjonata motoryzacji. Jak co roku, będziecie Państwo mogli podziwiać pojazdy w ramach 4 salonów – samochodowego, motocyklowego, caravaningowego oraz truck.

MOTO Flota będzie już kolejny rok z rzędu obecna na tym wydarzeniu. Razem z marką ProfiAuto będziemy dostępni w pawilonie 6, na stoisku nr 15. Na uczestników czekać będą innowacyjne technologicznie atrakcje.

Jednym z głównych elementów wspólnego stoiska będzie wirtualna rzeczywistość – za pomocą specjalnych okularów odwiedzający zobaczą np. wzorcowy serwis samochodowy. Dla fanów czterech kółek przygotowany został także specjalny quiz z wiedzy motoryzacyjnej, obejmujący m.in. pytania odnośnie marki, części samochodowych oraz wyścigów. W naszej strefie znajdzie się również miejsce na wspólną rozmowę.

Serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia w Poznaniu!