Moto Flota - Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Poznań Motor Show 2019 już za nami!

Na cztery dni Poznań zamienił się w tętniące motoryzacyjnym życiem serce Polski. W wydarzeniu swoją obecność zaznaczyła MOTO Flota, która razem z marką ProfiAuto prezentowała najnowsze trendy motoryzacyjne.

Poznan_Motor_Show_2019_1.jpg

Na terenie tegorocznych targów Poznań Motor Show pojawiło się łącznie 146 718 osób, co stanowi dotychczas rekordową frekwencję. W wydarzeniu wzięło udział 170 wystawców, którzy w 15 pawilonach prezentowali swoje ekspozycje.

Goście targów bardzo licznie odwiedzili również wspólne stoisko MOTO Floty i ProfiAuto. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się wirtualny serwis samochodowy, w którym za pomocą specjalnych gogli VR można było zobaczyć wzorcowy ProfiAuto Serwis współpracujący z MOTO Flotą w ramach sieci serwisów niezależnych.

Równie wielkim powodzeniem cieszył się symulator jazdy 9D oraz quiz z wiedzy motoryzacyjnej, za udział, w którym można było otrzymać atrakcyjne nagrody.

Bardzo istotnym elementem spośród narzędzi wspierających działanie warsztatu, prezentowanych w trakcie tegorocznych targów, była aplikacja mobilna ProfiAuto. To dzięki niej kierowca może umówić się na serwis mechaniczny swoim prywatnym samochodem, jak również skorzystać z funkcjonalności flotowej i podpiąć swój służbowy samochód, zlecając tym samym pełną obsługę zgłoszenia serwisowego naszym konsultantom.

Dla zainteresowanych mechaników dostępni byli specjaliści, z którymi rozmawiano w kwestii prowadzenia serwisu, czy też obsługi oprogramowania warsztatowego PAS24.

Targi to przede wszystkim wystawy samochodów. Zaprezentowanych zostało ponad 1000 różnych modeli samochodów. Oczywiście największe zainteresowanie budziły premiery i pojazdy koncepcyjne.

Dziwić może tylko fakt nieobecności m. in. Toyoty, Lexusa, Renault, Peugeota, Citroena, DS, Opla, Forda, MINI, Volvo.