Moto Flota - Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Podsumowanie wrześniowych konferencji ProfiAuto Serwis

Ostatnie dwie edycje regionalnych konferencji ProfiAuto Serwis już za nami. Wrześniowe spotkania odbyły się kolejno w Łochowie oraz w Krakowie. Podczas tych wyjątkowych wydarzeń podsumowano dotychczasowe działania sieci oraz wytyczono nowe plany na przyszłość.

Na spotkaniach omawiane były m. in. wyniki badań przeprowadzonych wśród właścicieli warsztatów należących do różnych sieci niezależnych oraz zwrócono uwagę na segmentację i oczekiwania poszczególnych klientów pojawiających się w serwisach.

Ze strony MOTO Floty, która była jednym z partnerów całego cyklu wydarzeń, wystąpił Tomasz Pełczyński, lider zespołu ds. rozwoju sieci serwisowej, który zwrócił uwagę na korzyści i wymagania dotyczące współpracy w zakresie obsługi flotowej.

W czasie obu edycji zaprezentowano również Car Scanner, innowacyjne urządzenie sporządzające w 120 sekund precyzyjną dokumentację karoseryjną pojazdów, idealne rozwiązanie dla serwisów i firm obsługujących floty samochodowe, automatyzujące proces przyjęcia i zdania pojazdu.

Kolejne Regionalne Konferencje ProfiAuto Serwis odbędą się już 9 listopada w Poznaniu i 23 listopada we Wrocławiu. Partnerami minionego wydarzenia były firmy: ATE, Brembo, Blue Print, Febi Bilstein, Mann-Filter, MOTO Flota, Schaefller, Varta oraz ZF.