Moto Flota - Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

MOTO Flota zwycięzcą Fleet Derby 2017

W VI edycji ogólnopolskiego plebiscytu flotowego Fleet Derby 2017, MOTO Flota została wyróżniona w kategorii Produkt/Usługa flotowa. Nagroda ta wspaniale pieczętuje silną pozycję naszej firmy w branży flotowej. 

Gala Fleet Derby 2017

Coroczny plebiscyt Fleet Derby ma na celu wyłonienie najlepszych produktów i usług dedykowanych branży flotowej w kilkunastu kategoriach. Gala wręczenia statuetek Fleet Derby 2017 odbyła się w Restauracji Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler. Otrzymane przez MOTO Flotę wyróżnienie w kategorii Produkt/Usługa flotowa - obsługa serwisowa oferowana przez niezależne sieci serwisowe, jest doskonałym zwieńczeniem ciężkiej pracy całego zespołu - na czele z Prezesem Zarządu, Adamem Kapkiem, który został w tym roku nominowany w kategorii Osobowość Flotowa Roku.

image4.JPG

Ekspert w zarządzaniu serwisem flot

Swoim zwycięstwem MOTO Flota udowodniła, że rośnie w siłę na ogólnopolskiej mapie niezależnych serwisów (i w całej branży flotowej), wyznaczając standardy w zakresie sieci niezależnych. Od dziś możemy się poszczycić tytułem wygrawerowanym na statuetce: "Ekspert w zarządzaniu serwisem flot". Naszą zwycięską usługą jest obsługa serwisowa oferowana przez sieć niezależnych warsztatów.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nominowanym, szczególnie firmie Inter Cars, która od kilku edycji nie miała sobie równych. Dziękujemy wszystkim za oddane głosy. Wyróżnienie Fleet Derby 2017 to dla nas największa nagroda i najrzetelniejsza ocena całorocznego wysiłku.