Moto Flota - Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

MOTO Flota z nową stroną i filmem reklamowym

Nowa strona MOTO Flota

Od maja 2015 roku, Klientom i Partnerom MOTO Floty - firmy specjalizującej się w zarządzaniu flotą samochodów, została zaprezentowana nowa, wizerunkowo-informacyjna strona internetowa www.motoflota.pl. Celem zmian było wzmocnienie przejrzystości i dostępności oferty.

Możliwości w praktyce

Nowy serwis pozwala lepiej poznać i zrozumieć specyfikę usług oraz sposób działania MOTO Floty. Schemat współpracy z Klientem od strony praktycznej został przedstawiony w krótkim filmie reklamowym. 4-minutowe video przybliża korzyści i rozwiązania, jakich mogą oczekiwać od MOTO Floty współpracujące przedsiębiorstwa oraz fleet managerowie. Na stronie ukazano także sylwetki pracowników Działu Sprzedaży i Flotowego Centrum Operacyjnego oraz członków Zarządu. Serwis umożliwia uzyskanie danych do logowania do programu internetowego, przeznaczonego do zarządzania flotą online – MOTO Flota Manager. Potencjalni Klienci mogą bezpłatnie przetestować platformę.

Dostępność ze smartfonów

Serwis wykonano w technologii Responsive Web Design (RWD). Dzięki temu, strona automatycznie dopasowuje swój wygląd i funkcje do rozmiarów ekranu urządzeń – stacjonarnych i mobilnych, na których aktualnie jest wyświetlana. W efekcie, Klienci korzystający na co dzień ze smartfonów i tabletów, zyskali swobodny dostęp do wszystkich zasobów serwisu.

Za realizację strony internetowej i filmu reklamowego odpowiada Agencja Interaktywna silnet.pl.