Moto Flota - Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Moto Flota weźmie udział w Targach EkoFlota 2017

6-7 października, w Centrum Kongresowo-Targowym MT Polska w Warszawie odbędą się targi skupiające zainteresowanych tematem innowacji, ekologii i mobilności – EkoFlota 2017. Udział w nich weźmie również załoga MOTO Floty. 

EkoFlota-plakat.jpg

II Międzynarodowe Targi EkoFlota

W poprzedniej, premierowej edycji udział wzięło 50 wystawców i ponad 1500 zwiedzających. Celem wydarzenia jest promowanie rozwiązań z zakresu nowych technologii, ochrony środowiska i społecznej odpowiedzialności biznesu. Podczas targów można się dowiedzieć, jak dopasować biznes do ciągle zmieniającej się rzeczywistości i rosnących wymagań klientów oraz jak wydajnie prowadzić działalność. Organizatorzy przewidują możliwość przetestowania najnowszych samochodów hybrydowych, hybrydowych typu plug-in, elektrycznych oraz oszczędnych modeli spalinowych. 

Międzynarodowe Targi EkoFlota 2017 w Warszawie skupione będą na tematyce innowacji, ekologii i mobilności - czyli tym, w czym czujemy się ekspertami, dlatego podczas tegorocznej edycji nie zabraknie również naszego stoiska.

Pierwszego dnia impreza będzie miała charakter B2B. Poprowadzi ją dziennikarz motoryzacyjny Adam Kornacki. W drugi dzień targi będą dostępne dla wszystkich chętnych.

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z ekologią i MOTO Flotą!

Szczegóły i bezpłatne zapisy