Moto Flota - Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

MOTO Flota Partnerem Wielkiego Testu Flotowego 2017

10 maja 2017, przedstawiciele MOTO Floty udadzą się do Twierdzy Modlin, by wraz z fleet managerami z całej Polski wziąć udział w Wielkim Teście Flotowym 2017. Mamy też bardzo dobrą wiadomość - zostaliśmy nominowani do nagrody Fleet Awards Polska w kategorii "Obsługa i eksploatacja pojazdów służbowych".

Wielki Test Flotowy 2017

Wielki Test Flotowy jest częścią Fleet Awards Polska – największego plebiscytu w polskiej branży flotowej, którego wynik ma istotny wpływ na zainteresowanie pojazdami i usługami dla flot samochodowych. Co roku tereny Twierdzy Modlin zamieniają się w arenę motoryzacyjnych zmagań. W rolę jurorów wcielają się fleet managerowie. W wydarzeniu, oprócz fleet managerów, biorą udział także producenci i importerzy samochodów, firmy oferujące usługi dla flot oraz dziennikarze. Pomysłodawcą projektu jest Magazyn FLOTA.

Wielki Test Flotowy 2017

fot. fleet-awards.pl

Gala Fleet Awards Polska 2017

Zwieńczeniem kilku miesięcy prac, głosowań, wyborów i ocen Jury Wielkiego Testu Flotowego jest prestiżowa Gala Plebiscytu Fleet Awards Polska, która odbędzie się 26 maja 2017. Podczas przyjęcia,  redakcja Magazynu Flota wraz z fleet managerami rozda statuetki, wyróżniając w ten sposób liderów polskiego rynku flotowego. Z wielką radością informujemy, że zostaliśmy nominowani do nagrody Fleet Awards Polska w kategorii "Obsługa i eksploatacja pojazdów służbowych".

Zagłosuj

Kilkaset osób z branży flotowej, emocjonujące testy, najświeższe premiery i moc adrenaliny – musimy tam być!