Moto Flota - Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

MOTO Flota Partnerem Fleet Management Training

MOTO Flota została Partnerem ogólnopolskiego szkolenia dla menedżerów flot firmowych - Fleet Management Training, które odbędzie się w dn. 30 września - 2 października 2015 w Krynicy-Zdrój.

MOTO Flota Partnerem Fleet Management Training

Tematem przewodnim tegorocznej edycji będzie „Obsługa serwisowa floty w leasingu. Koszty rzeczywiste a zryczałtowana rata. Case study”. Wykłady, warsztaty i dyskusje podczas Fleet Management Training poprowadzą doświadczeni prelegenci z kraju i zagranicy. Poruszą oni temat zarządzania flotą od strony prawa, finansów, ubezpieczeń i techniki.

Z radością informujemy, że w gronie prelegentów znalazł się Adam Kapek, prezes MOTO Floty, który poprowadzi prelekcję w temacie serwisowania flot samochodowych. Szkolenie dotyczyć będzie obsługi serwisowej floty przez serwisy niezależne.

Oprócz nieocenionej wartości merytorycznej, udział w wydarzeniu jest szansą na wymianę doświadczeń z osobami z branży, zobaczenie premierowych modeli samochodów dla biznesu, odkrycie najnowocześniejszych rozwiązań dla flot oraz wzięcie udziału w licznych konkursach.

Więcej informacji na temat Fleet Management Training, znajdziecie na stronie organizatora.