Moto Flota - Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

MOTO Flota partnerem Country Risk Conference 2016

Zapraszamy do udziału w IX edycji Coface Country Risk Conference 2016 – konferencji dedykowanej ryzykom w międzynarodowych i krajowych transakcjach handlowych oraz wspieraniu bezpiecznego rozwoju i eksportu polskich firm.

Konferencja pod hasłem „Jak bezpiecznie ryzykować w biznesie?” odbędzie się 21 kwietnia 2016 w Centrum Konferencyjnym Muranów w Warszawie. MOTO Flota jest partnerem wydarzenia.

Konferencje Country Risk są organizowane na świecie od 20 lat, stanowiąc dopełnienie kwartalnych ocen ryzyka 160 krajów, ustalanych przez Coface. Wydarzenie odwiedza nawet 350 przedstawicieli polskich przedsiębiorstw - członków zarządów, właścicieli firm, dyrektorów finansowych, menedżerów działów oceny ryzyka i kontrolingu, księgowych, specjalistów ds. eksportu oraz innych pracowników, zajmujących się ochroną lub finansowaniem należności.

W tym roku, Coface Country Risk Conference zapowiada się wyjątkowo interesująco. Jednym z prelegentów spotkania będzie Leszek Balcerowicz. Konferencję poprowadzi dziennikarz ekonomiczny i publicysta – Marcin Kowalski. W szczególności zachęcamy do udziału kadrę menedżerską Gazel Biznesu.

Szczegóły dostępne są na stronie organizatora http://countryriskconference.pl/

Country Risk Conference 2016