Moto Flota - Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

MOTO Flota na XII Targach ProfiAuto Show

W weekend 23-24 maja 2015r., na terenach nowopowstałego Międzynarodowego Centrum Kongresowego i Spodka w Katowicach, odbyły się XII Targi ProfiAuto Show – jedna z największych imprez motoryzacyjnych w Polsce. W gronie ponad 140 wystawców, kolejny raz nie mogło zabraknąć MOTO Floty.

Już od kilku lat MOTO Flota aktywnie włącza się w organizowane przez Moto-Profil targi. To dla nas doskonała okazja do zaproszenia decydentów branży flotowej z całej Polski na stoiska oraz szkolenia prowadzone przez producentów części, które stosujemy do napraw powierzonych samochodów flotowych.

Podczas imprezy, możemy podsumować dotychczasową współpracę, porozmawiać na temat potrzeb Klientów oraz zidentyfikować obszary, które warto rozwijać, aby nadążać za światowymi trendami i wyprzedzać konkurencję.

Z wielką radością wysłuchaliśmy opinie naszych Klientów. Utwierdziły nas one w przekonaniu, że jesteśmy liderami innowacji i rozwoju na rynku flotowym. Nie zamierzamy zwolnić tempa. Po zakończeniu targów, powróciliśmy do pracy nad realizacją nowych projektów. 

Dziękujemy wszystkim Klientom, Partnerom i Widzom, którzy odwiedzili stoisko MOTO Floty podczas ProfiAuto Show. Mamy wielką nadzieję, że zobaczymy się już za rok.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy.