Moto Flota - Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

Ekspert w zarządzaniu flotą samochodową

MOTO Flota na Poznań Motor Show

5 kwietnia w Poznaniu odbyła się kolejna edycja największych targów motoryzacyjnych w Polsce. Podczas wydarzenia nie zabrakło reprezentacji MOTO Floty.

Targi Motoryzacyjne Poznań Motor Show 2018 to czterodniowa uczta dla miłośników motoryzacji w Polsce oraz okazja dla przedstawicieli branży na zaprezentowanie aktualnych trendów oraz wymianę i nawiązanie nowych kontaktów.
Tegoroczna edycja imprezy odbyła się w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich i trwała od czwartku 5 kwietnia do niedzieli 8 kwietnia.

2018_02_motoflota_grafika_motorshow03.jpg

Poznań Motor Show

W tym roku MOTO Flota wystawiała się na targach Motor Show razem ze swoim partnerem - marką ProfiAuto.

W trakcie trwających targów można było spotkać się z przedstawicielami firmy i dowiedzieć się:

  • jak najefektywniej zadbać o swój tabor samochodowy
  • w jaki sposób wykorzystać dostępne narzędzia do optymalizacji kosztów utrzymania floty
  • jak prawidłowo powinna wyglądać kwestia prowadzenia działań serwisowych, aby zminimalizować potencjalne zagrożenia wynikające z nieumiejętnego zarządzania flotą
  • jakie są teraz wiodące trendy

Targi były też miejscem spotkań z naszymi wieloletnimi kontrahentami. Przy akompaniamencie ryku silników, można było porozmawiać nie tylko na tematy stricte związane z obowiązkami które są nam powierzone, ale również oddać się pasji i puścić wodze fantazji spoglądając na stojące nieopodal Porsche 911 skonfigurowane specjalnie dla Krzysztofa Hołowczyca, którego również mogliśmy spotkać.

Przez 4 dni Targi Motor Show odwiedziło przeszło 151 tyś. osób, co stanowi swoisty rekord frekwencji, a to pokazuje, że branża motoryzacyjna nie tylko nie traci, ale wręcz zyskuje nowych entuzjastów. Natomiast rynek usług związany z branżą automotive cały czas się rozwija i czeka gotowy na nowe wyzwania.

Dowiedz się więcej

Dziękujemy że byliście z nami!