Michał Oglęcki nowym prezesem spółki MOTO Flota

Do zarządu MOTO Floty, specjalizującej się w świadczeniu kompleksowych usług serwisowych na terenie całego kraju, dołączył Michał Oglęcki, zastępując na stanowisku prezesa Andrzeja Kisałę.

Michał Oglęcki nowym prezesem MOTO Flota

Michał Oglęcki jest związany z rynkiem motoryzacyjnym od ponad 20 lat. Doświadczenie zdobywał jako menedżer branży CFM. Przez wiele lat był szefem zespołów operacyjnych giełdowej grupy kapitałowej Masterlease, będącej w Grupie Kapitałowej PKO Banku Polskiego, która finansowała, ubezpieczała i serwisowała blisko 200 tysięcy samochodów. Jest absolwentem Wydziału Mechanicznego oraz Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

- Przez minione lata obserwowałem dynamiczny rozwój MOTO Floty, doceniając jej kunszt w elastycznym, indywidualnym podejściu do klienta. Jestem przekonany, że wspólnie będziemy kreować nowe standardy jakości obsługi obecnych oraz przyszłych klientów. Samochody to emocje, a naszym celem jest spowodowanie, aby również obszar obsługi serwisowej wzbudzał pozytywne wrażenia, na bazie najwyższej jakości i racjonalnych kosztów – mówi Michał Oglęcki, prezes MOTO Floty.

Michał Oglęcki na stanowisku prezesa MOTO Floty zastąpił Andrzeja Kisałę, związanego ze spółką od 2017 roku.

- Cieszę się, że przez ostatnie kilka lat miałem przyjemność pracować w tak dynamicznie rozwijającej się firmie, jaką jest MOTO Flota, pełniąc początkowo funkcję dyrektora zarządzającego, a następnie wiceprezesa oraz prezesa zarządu. Wspólnie udało nam się ugruntować wizerunek spółki oraz umocnić jej pozycję na rynku, zdobywając również szereg nagród – w tym ostatnio "Fleet Derby 2021" za najlepszy produkt/usługę flotową w kategorii niezależne sieci serwisowe. Patrząc z perspektywy doświadczenia na swoją karierę zawodową, podjąłem decyzję o powrocie do branży paliwowej, z którą związany jestem od 2005 roku i w której najbardziej się realizuję. Dziękuję całemu zespołowi MOTO Floty za naprawdę ciekawe cztery lata, pełne wyzwań i obowiązków, które dały mi ogromną satysfakcję i nowe doświadczenia zawodowe. Jestem przekonany, że pod kierownictwem Michała MOTO Flota będzie się nadal świetnie rozwijała i zbierała kolejne nagrody – podsumowuje Andrzej Kisała.